![]() |
JPP46P |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, Belgiƫ |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Aygo 1.0 |
| handelsnamen | Toyota Aygo |
| typenaam | Aygo 1.0 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 15 okt. 2009 - do 19 nov. 2009 |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | KGB10L-AHMGKW(1H) |
| variant | KGB10(H) |
| type | AB1 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.toyota.nl/ |
| Prestaties | JPP46P |
| max. snelheid constructie | 157 km/u |
| Financieel | JPP46P |
| catalogusprijs | € 9.465,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 03-02-2025. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 2 dec. 2025 |
| Status | JPP46P |
| leeftijd | 16 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JPP46P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0236*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,340 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | JPP46P |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JPP46P |
| vervaldatum APK | do 10 dec. 2026 (over 218 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 8 dec. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | wo 3 feb. 2010 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 8 dec. 2025 Import |
| Historie | JPP46P |
|
|
JPP46P |
| massa ledig voertuig | 805 Kg |
| massa rijklaar | 905 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.190 Kg |
| max. te belasten met | 385 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel, ELB met ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 695 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 234,0 cm |
| - spoorbreedte | 141,5 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 695 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 140,5 cm |
| Maten | JPP46P |
| lengte | 3,42 m |
| breedte | 1,62 m |
| hoogte | 1,47 m |
| wielbasis | 2,34 m |
|
|
JPP46P |
| banden; velgen en ET | 155/65R14 75T; 4 1/2x14 ET39 |
| Terugroepactie | JPP46P |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 13 nov. 2018 | De lijm waarmee de ruit van het achterportier aan de scharnieren gemonteerd is los kan laten. |
| Motor & Brandstof | JPP46P |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 50.00 kW (68 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 50 kW (68 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 93 Nm bij 3.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 1KR-FE |
| Verbruik | JPP46P |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,46 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.50 l/100km (1:22,2) = €10,46 |
| WLTP | |
| Milieu | JPP46P |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.04000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02000 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.32000 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 128 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 93 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 106 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 106 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 80 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
|
|
JPP46P |
| wo 10 dec. 2025 13:48 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 10 dec. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KX879P | grijs | ma 21 mei 2012 | €8.180,00 | 3 | 998 |
| 2 | H681VJ | oranje | vr 5 apr. 2013 | €8.184,00 | 3 | 998 |
| 3 | H345DJ | zwart | do 10 feb. 2011 | €8.250,00 | 3 | 998 |
| 4 | TL649P | blauw | do 9 jun. 2011 | €8.480,00 | 3 | 998 |
| 5 | JL818B | grijs | wo 27 jul. 2011 | €8.480,00 | 3 | 998 |
| 6 | JR907S | wit | vr 25 nov. 2011 | €8.714,00 | 3 | 998 |
| 7 | RH882B | wit | ma 31 okt. 2011 | €8.990,00 | 3 | 998 |
| 8 | HLD82F | wit | ma 30 apr. 2012 | €9.082,00 | 3 | 998 |
| 9 | X621TJ | grijs | wo 21 jul. 2010 | €9.109,00 | 3 | 998 |
| 10 | JJ097S | grijs | ma 11 okt. 2010 | €9.109,00 | 3 | 998 |
| 11 | NP459J | rood | wo 27 jan. 2010 | €9.109,00 | 3 | 998 |
| 12 | XP648Z | grijs | vr 29 jan. 2010 | €9.109,00 | 3 | 998 |
| 13 | PX185X | wit | vr 18 jun. 2010 | €9.109,00 | 3 | 998 |
| 14 | HZ012L | wit | ma 22 jun. 2009 | €9.135,00 | 3 | 998 |
| 15 | ZS260V | wit | wo 1 jun. 2011 | €9.179,00 | 3 | 998 |
| 16 | G399SG | wit | vr 17 jun. 2011 | €9.179,00 | 3 | 998 |
| 17 | HL250B | wit | wo 7 mrt. 2012 | €9.180,00 | 3 | 998 |
| 18 | HL564B | rood | ma 5 dec. 2011 | €9.180,00 | 3 | 998 |
| 19 | JZ945J | blauw | di 7 dec. 2010 | €9.180,00 | 3 | 998 |
| 20 | JF607H | rood | wo 13 jul. 2011 | €9.180,00 | 3 | 998 |
| 21 | L296LL | wit | di 16 apr. 2013 | €9.184,00 | 3 | 998 |
| 22 | RS740F | wit | di 9 okt. 2012 | €9.243,00 | 3 | 998 |
| 23 | PH352D | wit | ma 5 sep. 2011 | €9.306,00 | 3 | 998 |
| 24 | SF714Z | grijs | wo 20 apr. 2011 | €9.306,00 | 3 | 998 |
| 25 | X102VJ | wit | ma 19 mrt. 2012 | €9.430,00 | 3 | 998 |
| 26 | L101TS | wit | wo 30 jun. 2010 | €9.465,00 | 3 | 998 |
| 27 | SH082R | grijs | vr 7 okt. 2011 | €9.505,00 | 3 | 998 |
| 28 | HK555V | blauw | ma 2 jan. 2012 | €9.505,00 | 3 | 998 |
| 29 | SL747V | grijs | vr 28 okt. 2011 | €9.540,00 | 3 | 998 |
| 30 | TK600L | grijs | do 7 apr. 2011 | €9.540,00 | 3 | 998 |