![]() |
R134XL |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, Belgiƫ |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Aygo |
| handelsnamen | Toyota Aygo |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 17 apr. 2015 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | KGB40L-AGMGKW(2N) |
| variant | KGB40(G) |
| type | AB1 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.toyota.nl/ |
| Prestaties | R134XL |
| max. snelheid constructie | 160 km/u |
| Financieel | R134XL |
| catalogusprijs | € 12.532,00 |
| bruto BPM | € 1.753,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 2 dec. 2022 |
| Status | R134XL |
| leeftijd | 10 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R134XL |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*2001/116*0236*12 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,340 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | R134XL |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R134XL |
| vervaldatum APK | di 27 okt. 2026 (over 164 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 1 nov. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | ma 9 mei 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 3 feb. 2023 Import |
| Historie | R134XL |
|
|
R134XL |
| massa ledig voertuig | 830 Kg |
| massa rijklaar | 930 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.240 Kg |
| max. te belasten met | 410 Kg |
| max. massa samenstelling | 1.240 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 695 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 234,0 cm |
| - spoorbreedte | 143,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 695 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 142,0 cm |
| Maten | R134XL |
| lengte | 3,46 m |
| breedte | 1,62 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,34 m |
|
|
R134XL |
| Terugroepactie | R134XL |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R134XL |
| max. netto vermogen | 51.00 kW (69 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 998 cm3 |
| netto max. vermogen | 51 kW (69 pk) bij 6.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 1KR |
| Verbruik | R134XL |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,79 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,79 |
| WLTP | |
| Milieu | R134XL |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2015/45W |
| emissie koolwaterstof | 0.03370 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00860 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.59040 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 115 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 84 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 95 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 69 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
R134XL |
| ma 27 jan. 2025 09:58 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op zo 1 feb. 2026 | |
| ma 27 okt. 2025 12:35 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op di 27 okt. 2026 | |