| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, België |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | C-Hr 1.8 Hybrid |
| handelsnamen | Toyota C-Hr
|
| typenaam | C-Hr 1.8 Hybrid |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | CVT |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 13 sep. 2019 - do 21 mei 2020 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | ZYX11L-AHXGBW(1E) |
| variant | ZYX11(H) |
| type | AX1T(EU,M) |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/toyota/c-hr/26309 |
| site | https://www.toyota.nl/ |
|
Prestaties
|
J987HN |
|
max. snelheid constructie |
170 km/u |
|
Financieel
|
J987HN |
| catalogusprijs | € 36.432,00 |
| bruto BPM | € 1.596,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
J987HN |
| leeftijd | 5 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
J987HN |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2007/46*0338*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,640 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
J987HN |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
J987HN |
| vervaldatum APK | wo 23 sep. 2026 (over 161 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 8 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 23 sep. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 23 sep. 2020 |
|
Historie
|
J987HN |
Massa
|
J987HN |
| massa ledig voertuig | 1.395 Kg |
| massa rijklaar | 1.495 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.860 Kg |
| max. te belasten met | 465 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 725 Kg |
| max. massa trekken geremd | 725 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.585 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 264,0 cm |
| - spoorbreedte | 154,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.080 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
|
Maten
|
J987HN |
| lengte | 4,39 m |
| breedte | 1,80 m |
| hoogte | 1,56 m |
| wielbasis | 2,64 m |
Banden
|
J987HN |
| banden; velgen en ET | 225/50R18 95V; 7x18 ET50 |
|
Terugroepactie
|
J987HN |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
J987HN |
| layout | in lijn-Inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 72.00 kW (98 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 53.00 kW (72 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 37.00 kW (50 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 37.00 kW (50 pk) |
| motorcode | 2ZR |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.798 cm3 |
| netto max. vermogen | 72 kW (98 pk) bij 5.200 rpm |
| koppel | 142 Nm bij 3.600 rpm |
| Verbruik |
J987HN |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.774 l/100km (1:20,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.188 l/100km (1:19,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 3.77 l/100km (1:26,5) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,363/l op ma 6 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 3.20 l/100km (1:31,3) = €7,56 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.20 l/100km (1:23,8) = €9,92 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 3.80 l/100km (1:26,3) = €8,98 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.800 l/100km (1:20,8) = € 11,34 |
| max. vermogen 60 minuten | 37.00 |
|
Milieu
|
J987HN |
| WLTP |
|
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 110 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AM |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 73 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 86 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 3.60 g/km |
| CO uitstoot | 69.80 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AM |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AM |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 86 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 68 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.500 tpm |
Keuringen
|
J987HN |
| ma 26 aug. 2024 15:43 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 23 sep. 2026
|