| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, België |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Celica 1.8 |
| handelsnamen | Toyota Celica
|
| typenaam | Celica 1.8 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 12 aug. 1999 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, coupé |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | ZZT230L-BLFGHW(1A) |
| variant | ZZT230 |
| plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| site | https://www.toyota.nl/ |
|
Prestaties
|
62FSVV |
|
max. snelheid constructie |
205 km/u |
|
Financieel
|
62FSVV |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 7.040,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 20-07-2015.
|
| afschrijvingsmoment BPM |
do 27 feb. 2025 |
|
Status
|
62FSVV |
| leeftijd | 25 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
62FSVV |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Coupe |
| NL typegoedkeuringsnr | e11*98/14*0122*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,600 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
62FSVV |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
62FSVV |
| vervaldatum APK | za 27 feb. 2027 (over 292 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 24 jun. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating |
do 20 jul. 2000 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 20 jul. 2000 |
|
Historie
|
62FSVV |
Massa
|
62FSVV |
| massa ledig voertuig | 1.075 Kg |
| massa rijklaar | 1.175 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.565 Kg |
| max. te belasten met | 490 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 585 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.765 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 960 Kg |
| - afstand volgende as | 260,0 cm |
| - spoorbreedte | 149,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 945 Kg |
| - spoorbreedte | 148,0 cm |
|
Maten
|
62FSVV |
| lengte | 4,34 m |
| breedte | 1,74 m |
| hoogte | 1,32 m |
| wielbasis | 2,60 m |
Banden
|
62FSVV |
| banden; velgen en ET | 195/60R15 88V, 205/55R15 87V; 6 1/2x15 ET39 |
| banden; velgen en ET | 205/50R16 87V; 6 1/2x16 ET39 |
|
Terugroepactie
|
62FSVV |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
62FSVV |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 105.00 kW (143 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.794 cm3 |
| netto max. vermogen | 105 kW (143 pk) bij 6.400 rpm |
| koppel | 170 Nm bij 4.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | 1ZZ-FE(1ZZ) |
| Verbruik |
62FSVV |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 10.30 l/100km (1:9,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.20 l/100km (1:16,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.70 l/100km (1:13) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.70 l/100km (1:13) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
62FSVV |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
3 |
| emissie koolwaterstof | 0.13000 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.03000 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 1.22000 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 185 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 185 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.800 tpm |
Keuringen
|
62FSVV |
| vr 3 jun. 2022 15:13 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 3 jun. 2023
|
| do 25 mei 2023 16:19 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 3 jun. 2024
|
| do 30 mei 2024 15:38 | apk lichte voertuigen |
190 - Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar
periodieke controle - is vervallen op di 3 jun. 2025
|
| do 27 feb. 2025 15:59 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op vr 27 feb. 2026
|
| di 3 feb. 2026 14:45 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op za 27 feb. 2027
|