![]() |
X702JG |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, Belgiƫ |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Corolla Cross Fwd |
| handelsnamen | Toyota Corolla |
| typenaam | Corolla Cross Fwd |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | CVT |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 30 jun. 2022 - vr 21 okt. 2022 |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MXGH12L-KHXGHW(2A) |
| variant | MXGH12(H) |
| type | XG1TJ(JP,M) |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/toyota/corolla+cross/47763 |
| site | https://www.toyota.nl/ |
| Prestaties | X702JG |
| max. snelheid constructie | 180 km/u |
| Financieel | X702JG |
| catalogusprijs | € 42.707,00 |
| bruto BPM | € 2.034,00 |
| bijtelling | 22% is €9.396 (is €783 per maand), geldig van 01-04-2023 tot 01-04-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 17 nov. 2023 |
| Status | X702JG |
| leeftijd | 3 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | X702JG |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2018/858*00186*00 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,640 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | X702JG |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | X702JG |
| vervaldatum APK | wo 24 mrt. 2027 (over 345 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 7 mei 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 11 maanden |
| datum 1e toelating | vr 24 mrt. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 23 nov. 2023 Import |
| Historie | X702JG |
|
|
X702JG |
| massa ledig voertuig | 1.415 Kg |
| massa rijklaar | 1.515 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.970 Kg |
| max. te belasten met | 555 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 750 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.720 Kg |
| remmen | elektr. assist., hydr., circ.-v/a, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.150 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 264,0 cm |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.100 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| Maten | X702JG |
| lengte | 4,46 m |
| breedte | 1,83 m |
| hoogte | 1,62 m |
| wielbasis | 2,64 m |
|
|
X702JG |
| banden; velgen en ET | 225/50R18 95V; 7x18 ET40 |
| Terugroepactie | X702JG |
| openstaande terugroepactie | nee |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - vr 14 jun. 2024 | Het geheugen van de camera, ondeerdeel van het Toyota Safety Sense 3.0 systeem, kan een fout geven wanneer het contact wordt uitgeschakeld. |
| - do 10 jul. 2025 | Het beeldscherm van het digitale dashboard is mogelijk verkeerd geprogrammeerd waardoor er onnodig vaak gegevens worden weggeschreven naar een geheugen in het systeem. |
| Motor & Brandstof | X702JG |
| layout | in lijn-DI-Inj |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 112.00 kW (153 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 83.00 kW (113 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 58.00 kW (79 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 58.00 kW (79 pk) |
| motorcode | M20A |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.987 cm3 |
| netto max. vermogen | 112 kW (153 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 190 Nm bij 4.400 rpm |
| Verbruik | X702JG |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.986 l/100km (1:20,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.307 l/100km (1:18,8) = €0,00 |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,363/l op ma 6 apr. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | X702JG |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 115 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 3.90 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.77 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.13 g/km |
| CO uitstoot | 188.80 g/km |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 67 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.500 tpm |
|
|
X702JG |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK96V | grijs | di 16 mrt. 2010 | €18.542,00 | 4 | 1.329 |
| 2 | JVG98P | grijs | zo 30 jun. 2013 | €21.571,00 | 4 | 1.329 |
| 3 | 4ZFB72 | grijs | za 7 mei 2011 | €23.492,00 | 4 | 1.797 |
| 4 | HKN45T | wit | zo 30 jun. 2013 | €24.128,00 | 4 | 1.598 |
| 5 | 6TVV00 | grijs | zo 28 feb. 2010 | €24.382,00 | 4 | 1.800 |
| 6 | HXB40N | grijs | do 5 jul. 2012 | €25.480,00 | 4 | 1.598 |
| 7 | JZJ67R | wit | do 3 dec. 2015 | €25.778,00 | 4 | 1.598 |
| 8 | HDD17P | grijs | wo 31 jul. 2013 | €26.121,00 | 4 | 1.329 |
| 9 | Z289LB | groen | wo 9 sep. 2020 | €28.437,00 | 4 | 1.798 |
| 10 | HJS12L | grijs | di 22 mrt. 2016 | €29.135,00 | 4 | 1.598 |
| 11 | HKZ84F | wit | wo 23 dec. 2020 | €29.292,00 | 4 | 1.598 |
| 12 | HFN35P | grijs | vr 30 aug. 2013 | €29.336,00 | 4 | 1.329 |
| 13 | J122SR | grijs | do 8 okt. 2020 | €29.828,00 | 4 | 1.798 |
| 14 | R942LV | blauw | ma 18 jan. 2021 | €29.899,00 | 4 | 1.798 |
| 15 | KR307J | rood | zo 30 jun. 2013 | €31.095,00 | 4 | 1.329 |
| 16 | KBG55X | wit | ma 11 jul. 2022 | €31.297,00 | 4 | 1.798 |
| 17 | HLJ07T | wit | di 27 okt. 2015 | €31.498,00 | 4 | 1.598 |
| 18 | RG337K | grijs | di 12 apr. 2016 | €31.815,00 | 4 | 1.598 |
| 19 | K558FX | blauw | do 16 mei 2019 | €32.590,00 | 4 | 1.798 |
| 20 | N967NP | zwart | zo 28 feb. 2016 | €32.898,00 | 4 | 1.798 |
| 21 | JBK86N | grijs | za 30 jun. 2012 | €33.154,00 | 4 | 1.329 |
| 22 | K478ZH | grijs | do 30 jun. 2016 | €33.166,00 | 4 | 1.798 |
| 23 | HFL31H | grijs | di 13 mei 2014 | €34.930,00 | 4 | 1.598 |
| 24 | NT502B | grijs | za 28 feb. 2015 | €35.279,00 | 4 | 1.798 |
| 25 | L273FV | blauw | zo 28 feb. 2016 | €35.416,00 | 4 | 1.798 |
| 26 | T950PH | grijs | di 27 aug. 2019 | €35.533,00 | 4 | 1.798 |
| 27 | KJ807G | wit | za 21 feb. 2015 | €36.693,00 | 4 | 1.600 |
| 28 | N221JJ | zwart | wo 28 feb. 2018 | €36.697,00 | 4 | 1.800 |
| 29 | J334VH | zwart | za 28 feb. 2015 | €37.047,00 | 4 | 1.798 |
| 30 | K962BN | rood | wo 9 okt. 2019 | €37.210,00 | 4 | 1.987 |