| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, België |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Rav4 Hybrid |
| handelsnamen | Toyota Rav4
|
| typenaam | Rav4 Hybrid |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | CVT |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
ma 19 sep. 2022 - vr 9 dec. 2022 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | AXAL52L-ANXXBW(1G) |
| variant | AXAL52(N) |
| type | XA5(EU,M) |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/toyota/rav4/35881 |
| site | https://www.toyota.nl/ |
|
Prestaties
|
T386KR |
|
max. snelheid constructie |
180 km/u |
|
Financieel
|
T386KR |
| catalogusprijs | € 47.760,00 |
| bruto BPM | € 5.176,00 |
| bijtelling | 22% is €10.507 (is €876 per maand), geldig van 01-08-2023 tot 01-08-2028
|
| afschrijvingsmoment BPM |
vr 30 jun. 2023 |
|
Status
|
T386KR |
| leeftijd | 2 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
T386KR |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e6*2007/46*0289*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,690 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
T386KR |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
T386KR |
| vervaldatum APK | za 10 jul. 2027 (over 454 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 28 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 10 jul. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 10 jul. 2023 |
|
Historie
|
T386KR |
Massa
|
T386KR |
| massa ledig voertuig | 1.565 Kg |
| massa rijklaar | 1.665 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.135 Kg |
| max. te belasten met | 570 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 800 Kg |
| max. daklast | 80 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.935 Kg |
| remmen | assist. hydraulisch, elektrohydr., circ. v/a, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.150 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 269,0 cm |
| - spoorbreedte | 161,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.150 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 164,0 cm |
|
Maten
|
T386KR |
| lengte | 4,60 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,69 m |
| wielbasis | 2,69 m |
Banden
|
T386KR |
| banden; velgen en ET | 225/65R17 102H; 7x17 ET35 |
| banden; velgen en ET | 225/60R18 100H; 7x18 ET35 |
| banden; velgen en ET | 225/55R19 99V; 7 1/2x19 ET40 |
|
Terugroepactie
|
T386KR |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - do 28 sep. 2023 | De Data Communicatie Module (DCM) wordt mogelijk niet geheel afgesloten na uitzetten van het contact. Hierdoor start de DCM niet op als het contact weer wordt aangezet waardoor de E-call functie niet geactiveerd wordt. |
| - di 5 mrt. 2024 | De additionele startblokkering herkend mogelijk ten onrechte geen sleutel tijdens het rijden waardoor het hybridesysteem onverwacht uitgeschakeld wordt. |
|
Motor & Brandstof
|
T386KR |
| layout | in lijn-DI |
| merk motor | Toyota |
| max. netto vermogen | 131.00 kW (178 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig (NOVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 88.00 kW (120 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 48.00 kW (65 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 48.00 kW (65 pk) |
| motorcode | A25A |
| brandstof 2 |
Benzine |
|---|
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 2.487 cm3 |
| netto max. vermogen | 131 kW (178 pk) bij 5.700 rpm |
| koppel | 221 Nm bij 3.600 rpm |
| Verbruik |
T386KR |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.537 l/100km (1:18,1) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 5.859 l/100km (1:17,1) = €0,00 |
| brandstof 2 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,363/l op ma 6 apr. 2026 |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.600 l/100km (1:17,9) = € 13,23 |
|
Milieu
|
T386KR |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.04 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 126 g/km |
| brandstof 1 |
Elektriciteit |
| emissieklasse |
Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 2.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.31 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.04 g/km |
| CO uitstoot | 173.10 g/km |
| brandstof 2 |
Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.500 tpm |
Keuringen
|
T386KR |
| Nog geen keuringen/meldingen |