| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Toyota |
| moederbedrijf | Toyota Motor Corporation, Japan |
| hoofdkantoor | Toyota Motor Europe Nv/Sa, B-1140 Bruxelles, België |
| importeur | Louwman |
| handelsbenaming | Supra |
| handelsnamen | Toyota Supra
|
| typenaam | Supra |
| links/rechts rijdend | rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | achter |
| versnelling | automaat, 8 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 26 apr. 2019 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 2-deurs, coupé |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | DB41L-ZRLW(1B) |
| variant | DB41 |
| type | JTSC |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.toyota.nl/ |
|
Prestaties
|
H205GZ |
|
max. snelheid constructie |
250 km/u |
|
Financieel
|
H205GZ |
| catalogusprijs | € 86.593,00 |
| bruto BPM | € 19.361,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
H205GZ |
| leeftijd | 6 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
H205GZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Coupe |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1982*01 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,470 m |
| zitplaatsen | 2 |
|
Tellerstand
|
H205GZ |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
H205GZ |
| vervaldatum APK | do 30 mrt. 2028 (over 706 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 23 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating |
ma 30 mrt. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland |
ma 30 mrt. 2020 |
|
Historie
|
H205GZ |
Massa
|
H205GZ |
| massa ledig voertuig | 1.470 Kg |
| massa rijklaar | 1.570 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.815 Kg |
| max. te belasten met | 345 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., circ.-v/a, schijven/schijven; ABS met ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 865 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | nee |
| - afstand volgende as | 247,0 cm |
| - spoorbreedte | 159,3 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 960 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | ja |
| - spoorbreedte | 158,8 cm |
|
Maten
|
H205GZ |
| lengte | 4,38 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,29 m |
| wielbasis | 2,47 m |
Banden
|
H205GZ |
| banden; velgen en ET | V= 255/35ZR19 (96Y); 9x19 ET32 / 255/40ZR18 (95Y); 9x18 ET32 |
| banden; velgen en ET | A= 275/35ZR19 (100Y); 10x19 ET40 / 275/40ZR18 (99Y); 10x18 ET40 |
|
Terugroepactie
|
H205GZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| | |
| oude terugroepactie(s) | hersteld door producent |
| - di 24 aug. 2021 | Tijdens het starten kan mogelijk een storing aan het remsysteem optreden. |
|
Motor & Brandstof
|
H205GZ |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Bmw |
| max. netto vermogen | 250.00 kW (341 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.998 cm3 |
| netto max. vermogen | 250 kW (341 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 500 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B58B30C |
| Verbruik |
H205GZ |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 9.10 l/100km (1:11) = €20,74 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.50 l/100km (1:15,4) = €14,81 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.50 l/100km (1:13,3) = €17,09 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.226 l/100km (1:12,2) = €18,75 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8.200 l/100km (1:12,2) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 8.200 l/100km (1:12,2) = € 18,69 |
|
Milieu
|
H205GZ |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.07 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 188 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 170 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 9.30 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 1.61 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.07 g/km |
| CO uitstoot | 76.70 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
H205GZ |
| ma 25 mrt. 2024 13:46 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 30 mrt. 2026
|
| wo 11 mrt. 2026 15:00 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 30 mrt. 2028
|