| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | California T5 Tdi Bluemotion |
| handelsnamen | California
|
| uitvoeringen | T5 California BlueMotion
T5 California TDI
|
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 23 sep. 2014 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NAFD7BT0116NVR07MJG0S |
| variant | CCCHA300X0 |
| type | 7HMA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
G237DP |
|
max. snelheid constructie |
169 km/u |
|
Financieel
|
G237DP |
| catalogusprijs | € 51.372,00 |
| bruto BPM | € 12.412,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
G237DP |
| leeftijd | 11 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geƫxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
G237DP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0289*24 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 3,000 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
G237DP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
G237DP |
| vervaldatum APK | ma 1 mrt. 2027 (over 293 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 14 mei 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 12 maanden |
| datum 1e toelating |
vr 17 apr. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 20 sep. 2019 Import |
|
Historie
|
G237DP |
Massa
|
G237DP |
| massa ledig voertuig | 2.319 Kg |
| massa rijklaar | 2.419 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 681 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.550 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 300,0 cm |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
|
Maten
|
G237DP |
| lengte | 4,892 - 4,991 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 1,97 - 1,99 m |
| wielbasis | 3,00 m |
Banden
|
G237DP |
|
Terugroepactie
|
G237DP |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
G237DP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 3.500 rpm |
| koppel | 340 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CCH |
| Verbruik |
G237DP |
| brandstof 1 |
Diesel |
| brandstofverbruik stad | 10.40 l/100km (1:9,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.20 l/100km (1:12,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.20 l/100km (1:12,2) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
G237DP |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 K |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013K |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.25810 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.04950 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 274 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 182 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 216 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 216 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00039 g/km |
| roetuitstoot | 0.60 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.27400 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
G237DP |
| vr 1 mrt. 2024 09:22 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 1 mrt. 2025
|
| di 25 feb. 2025 09:17 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 1 mrt. 2026
|
| wo 7 jan. 2026 09:46 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op ma 1 mrt. 2027
|