| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | California T5 Tdi Bluemotion |
| handelsnamen | California
|
| uitvoeringen | T5 California BlueMotion
T5 California TDI
|
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 23 sep. 2014 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NAFM6500816NVR27MJG0S |
| variant | CCCHA300X0 |
| type | 7HMA |
| plaats chassisnummer | r. |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
GP712X |
|
max. snelheid constructie |
170 km/u |
|
Financieel
|
GP712X |
| catalogusprijs | € 68.182,00 |
| bruto BPM | € 11.914,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
GP712X |
| leeftijd | 10 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
GP712X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0289*24 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 3,000 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
GP712X |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
GP712X |
| vervaldatum APK | vr 18 dec. 2026 (over 220 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 19 dec. 2018 |
| in bezit van eigenaar | 7 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 22 jul. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 22 jul. 2015 |
|
Historie
|
GP712X |
Massa
|
GP712X |
| massa ledig voertuig | 2.307 Kg |
| massa rijklaar | 2.407 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 693 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.200 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.550 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 300,0 cm |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
|
Maten
|
GP712X |
| lengte | 4,892 - 4,991 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 1,97 - 1,99 m |
| wielbasis | 3,00 m |
Banden
|
GP712X |
|
Terugroepactie
|
GP712X |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
GP712X |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 3.500 rpm |
| koppel | 340 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CCH |
| Verbruik |
GP712X |
| brandstof 1 |
Diesel |
| brandstofverbruik stad | 9.10 l/100km (1:11) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.10 l/100km (1:16,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.20 l/100km (1:13,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.20 l/100km (1:13,9) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
GP712X |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 K |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013K |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.18060 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.10620 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 239 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 161 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 189 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 189 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00064 g/km |
| roetuitstoot | 0.60 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.21920 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
GP712X |
| ma 13 nov. 2023 11:12 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 18 dec. 2024
|
| wo 4 dec. 2024 09:37 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op do 18 dec. 2025
|
| do 20 nov. 2025 13:19 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op vr 18 dec. 2026
|