![]() |
T660KP |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | California T5 Tdi Bluemotion |
| handelsnamen | California |
| uitvoeringen | T5 California BlueMotion T5 California TDI |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 23 sep. 2014 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 4-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | NAFD7BT0116NVR27MJG0S |
| variant | CCCHA300X0 |
| type | 7HMA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | T660KP |
| max. snelheid constructie | 169 km/u |
| Financieel | T660KP |
| catalogusprijs | € 41.733,00 |
| bruto BPM | € 10.122,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | di 27 jun. 2023 |
| Status | T660KP |
| leeftijd | 11 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | T660KP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0289*24 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 3,000 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | T660KP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | T660KP |
| vervaldatum APK | vr 3 jul. 2026 Verloopt over 58 dagen |
| datum tenaamstelling | vr 7 jul. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 10 maanden |
| datum 1e toelating | di 24 mrt. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 7 jul. 2023 Import |
| Historie | T660KP |
|
|
T660KP |
| massa ledig voertuig | 2.319 Kg |
| massa rijklaar | 2.419 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 681 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. daklast | 50 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.550 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 300,0 cm |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 162,0 cm |
| Maten | T660KP |
| lengte | 4,89 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 1,97 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
T660KP |
| Terugroepactie | T660KP |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | T660KP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 103.00 kW (140 pk) |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) bij 3.500 rpm |
| koppel | 340 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CCH |
| Verbruik | T660KP |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €2,311/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 7.70 l/100km (1:13) = €17,79 |
| WLTP | |
| Milieu | T660KP |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 K |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013K |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.22310 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.06490 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 250 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 176 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 203 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 203 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.24510 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
|
|
T660KP |
| ma 3 jul. 2023 11:25 | apk lichte voertuigen |
|
211 - Bandenspanning op 1 as niet gelijk 520 - Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld periodieke controle - is vervallen op wo 3 jul. 2024 | |
| wo 15 mei 2024 15:10 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op do 3 jul. 2025 | |
| vr 20 jun. 2025 09:13 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 3 jul. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21TVK2 | grijs | ma 2 mei 2011 | €21.900,00 | 4 | 1.968 |
| 2 | 57TKZ9 | beige | vr 1 jul. 2011 | €24.500,00 | 4 | 1.968 |
| 3 | 94TRT5 | beige | do 11 dec. 2008 | €24.785,00 | 5 | 2.461 |
| 4 | 31TNR9 | blauw | wo 1 okt. 2008 | €24.785,00 | 5 | 2.461 |
| 5 | 90SPH5 | blauw | do 14 mei 2009 | €24.825,00 | 5 | 2.461 |
| 6 | 00TTP4 | grijs | wo 26 mei 2010 | €25.100,00 | 4 | 1.968 |
| 7 | 86TXZ7 | grijs | vr 22 mei 2009 | €25.385,00 | 5 | 2.461 |
| 8 | 19TKN4 | grijs | wo 16 mrt. 2011 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 9 | 07TKN5 | grijs | do 20 mei 2010 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 10 | 92TVK2 | beige | do 24 nov. 2011 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 11 | 78TNV3 | grijs | do 18 jun. 2009 | €26.595,00 | 5 | 2.461 |
| 12 | 15SLV5 | grijs | di 15 apr. 2008 | €26.815,00 | 5 | 2.461 |
| 13 | 89SRF2 | groen | do 17 mrt. 2011 | €27.050,00 | 4 | 1.968 |
| 14 | 21RZF8 | blauw | di 23 mrt. 2010 | €27.330,00 | 4 | 1.968 |
| 15 | 99SKG5 | blauw | do 17 mrt. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 16 | 65SKG6 | beige | do 7 apr. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 17 | 36SVL2 | grijs | do 7 apr. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 18 | 00TPD1 | beige | do 7 apr. 2011 | €27.450,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | 08NLZ7 | grijs | wo 2 jun. 2010 | €27.581,00 | 4 | 1.968 |
| 20 | 53XLN5 | grijs | do 9 feb. 2012 | €27.710,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | 49STP1 | beige | do 17 mrt. 2011 | €27.815,00 | 4 | 1.968 |
| 22 | 00XKG8 | groen | wo 18 mei 2011 | €27.960,00 | 4 | 1.968 |
| 23 | 77SNG8 | blauw | ma 20 sep. 2010 | €28.245,00 | 4 | 1.968 |
| 24 | 22XGV1 | wit | di 18 jul. 2000 | €28.249,00 | 5 | 2.461 |
| 25 | 25XHZ2 | grijs | do 7 apr. 2011 | €28.370,00 | 4 | 1.968 |
| 26 | 40TVB8 | grijs | ma 7 apr. 2008 | €28.475,00 | 5 | 2.461 |
| 27 | S646XL | grijs | di 4 aug. 2020 | €29.076,00 | 4 | 1.968 |
| 28 | 91PKL3 | beige | do 22 apr. 2010 | €29.080,00 | 4 | 1.968 |
| 29 | 93TRD4 | grijs | wo 13 apr. 2011 | €29.170,00 | 4 | 1.968 |
| 30 | 85TVS1 | blauw | ma 16 mei 2011 | €29.610,00 | 4 | 1.968 |