![]() |
JL636T |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | California |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 3-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 7HC |
| plaats chassisnummer | by schutbord |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | JL636T |
| Financieel | JL636T |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 12.783,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | JL636T |
| leeftijd | 10 jaren en 12 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
| Typegoedkeuring | JL636T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | JL636T |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JL636T |
| vervaldatum APK | di 20 mei 2025 -357 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | wo 6 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | wo 20 mei 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 29 apr. 2016 Import |
| Historie | JL636T |
|
|
JL636T |
| massa ledig voertuig | 2.420 Kg |
| massa rijklaar | 2.520 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 580 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.600 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| Maten | JL636T |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
JL636T |
| Terugroepactie | JL636T |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JL636T |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Verbruik | JL636T |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €1,509/l op ma 1 jan. 2001 |
| brandstofverbruik stad | 10.40 l/100km (1:9,6) = €10,40 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.90 l/100km (1:14,5) = €6,90 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.20 l/100km (1:12,2) = €8,20 |
| WLTP | |
| Milieu | JL636T |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 K |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*195/2013K |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 216 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00039 g/km |
| roetuitstoot | 0.60 -1m |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
|
|
JL636T |
| vr 10 mei 2024 09:01 | apk lichte voertuigen |
|
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt periodieke controle - is vervallen op di 20 mei 2025 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21TVK2 | grijs | ma 2 mei 2011 | €21.900,00 | 4 | 1.968 |
| 2 | 57TKZ9 | beige | vr 1 jul. 2011 | €24.500,00 | 4 | 1.968 |
| 3 | 31TNR9 | blauw | wo 1 okt. 2008 | €24.785,00 | 5 | 2.461 |
| 4 | 94TRT5 | beige | do 11 dec. 2008 | €24.785,00 | 5 | 2.461 |
| 5 | 90SPH5 | blauw | do 14 mei 2009 | €24.825,00 | 5 | 2.461 |
| 6 | 00TTP4 | grijs | wo 26 mei 2010 | €25.100,00 | 4 | 1.968 |
| 7 | 86TXZ7 | grijs | vr 22 mei 2009 | €25.385,00 | 5 | 2.461 |
| 8 | 19TKN4 | grijs | wo 16 mrt. 2011 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 9 | 07TKN5 | grijs | do 20 mei 2010 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 10 | 92TVK2 | beige | do 24 nov. 2011 | €25.500,00 | 4 | 1.968 |
| 11 | 78TNV3 | grijs | do 18 jun. 2009 | €26.595,00 | 5 | 2.461 |
| 12 | 15SLV5 | grijs | di 15 apr. 2008 | €26.815,00 | 5 | 2.461 |
| 13 | 89SRF2 | groen | do 17 mrt. 2011 | €27.050,00 | 4 | 1.968 |
| 14 | 21RZF8 | blauw | di 23 mrt. 2010 | €27.330,00 | 4 | 1.968 |
| 15 | 36SVL2 | grijs | do 7 apr. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 16 | 99SKG5 | blauw | do 17 mrt. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 17 | 65SKG6 | beige | do 7 apr. 2011 | €27.370,00 | 4 | 1.968 |
| 18 | 00TPD1 | beige | do 7 apr. 2011 | €27.450,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | 08NLZ7 | grijs | wo 2 jun. 2010 | €27.581,00 | 4 | 1.968 |
| 20 | 53XLN5 | grijs | do 9 feb. 2012 | €27.710,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | 49STP1 | beige | do 17 mrt. 2011 | €27.815,00 | 4 | 1.968 |
| 22 | 00XKG8 | groen | wo 18 mei 2011 | €27.960,00 | 4 | 1.968 |
| 23 | 77SNG8 | blauw | ma 20 sep. 2010 | €28.245,00 | 4 | 1.968 |
| 24 | 22XGV1 | wit | di 18 jul. 2000 | €28.249,00 | 5 | 2.461 |
| 25 | 25XHZ2 | grijs | do 7 apr. 2011 | €28.370,00 | 4 | 1.968 |
| 26 | 40TVB8 | grijs | ma 7 apr. 2008 | €28.475,00 | 5 | 2.461 |
| 27 | S646XL | grijs | di 4 aug. 2020 | €29.076,00 | 4 | 1.968 |
| 28 | 91PKL3 | beige | do 22 apr. 2010 | €29.080,00 | 4 | 1.968 |
| 29 | 93TRD4 | grijs | wo 13 apr. 2011 | €29.170,00 | 4 | 1.968 |
| 30 | 85TVS1 | blauw | ma 16 mei 2011 | €29.610,00 | 4 | 1.968 |