![]() |
J118KZ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Caravelle |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 7 |
| carrosserie | 3-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| plaats chassisnummer | by schutbord |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | J118KZ |
| Financieel | J118KZ |
| catalogusprijs | € 47.164,00 |
| bruto BPM | € 11.552,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 13-04-2026. |
| Status | J118KZ |
| leeftijd | 14 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J118KZ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | J118KZ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Bijzonderheden | J118KZ |
| volgnummer 1, code 160 | Af-fabriek roetfilter verwijderd |
| Datums | J118KZ |
| vervaldatum APK | ma 13 apr. 2026 Verloopt over 11 dagen |
| datum tenaamstelling | zo 9 jul. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating | wo 13 apr. 2011 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 15 feb. 2012 Import |
| Historie | J118KZ |
|
|
J118KZ |
| massa ledig voertuig | 2.051 Kg |
| massa rijklaar | 2.151 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 949 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.550 Kg |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.575 Kg |
| Maten | J118KZ |
| breedte | 1,90 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
J118KZ |
| Terugroepactie | J118KZ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J118KZ |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Verbruik | J118KZ |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €2,463/l op ma 30 mrt. 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | J118KZ |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 5 |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 211 g/km |
| geluid | |
|
|
J118KZ |
| vr 7 apr. 2023 11:55 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 13 apr. 2024 | |
| di 9 apr. 2024 09:30 | apk lichte voertuigen |
|
507 - Dim-, grootlicht werkt niet (goed) AC5 - Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage periodieke controle - is vervallen op zo 13 apr. 2025 | |
| vr 28 mrt. 2025 09:17 | apk lichte voertuigen |
|
497 - Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt 507 - Dim-, grootlicht werkt niet (goed) AC5 - Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage periodieke controle - vervalt op ma 13 apr. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VDJ93B | n.v.t. | wo 24 nov. 2010 | €6.667,00 | 4 | 1.968 |
| 2 | VDD97X | n.v.t. | ma 23 okt. 2017 | €9.337,00 | 4 | 1.968 |
| 3 | JKL05F | zwart | do 15 mrt. 2012 | €9.675,00 | 4 | 1.968 |
| 4 | VF717H | n.v.t. | vr 11 jul. 2014 | €14.884,00 | 4 | 1.968 |
| 5 | 3VTK94 | n.v.t. | di 31 jan. 2012 | €15.825,00 | 4 | 1.968 |
| 6 | VD076K | n.v.t. | di 3 jul. 2012 | €24.600,00 | 4 | 1.968 |
| 7 | 2VVN99 | n.v.t. | do 14 apr. 2011 | €27.615,00 | 4 | 1.968 |
| 8 | VB169S | n.v.t. | ma 11 feb. 2013 | €28.200,00 | 4 | 1.968 |
| 9 | 4VJJ22 | n.v.t. | vr 23 jul. 2010 | €28.717,00 | 4 | 1.968 |
| 10 | 2VZR80 | n.v.t. | di 29 mrt. 2011 | €29.290,00 | 4 | 1.968 |
| 11 | V62KTG | n.v.t. | do 5 jan. 2017 | €30.822,00 | 4 | 1.968 |
| 12 | VR656X | n.v.t. | wo 1 okt. 2014 | €30.880,00 | 4 | 1.968 |
| 13 | VH382K | n.v.t. | wo 6 apr. 2011 | €31.670,00 | 4 | 1.968 |
| 14 | L897DX | bruin | vr 14 jun. 2013 | €32.167,00 | 4 | 1.968 |
| 15 | V47NFF | n.v.t. | vr 10 nov. 2017 | €32.442,00 | 4 | 1.968 |
| 16 | 4VXN37 | n.v.t. | di 13 apr. 2010 | €34.470,00 | 4 | 1.968 |
| 17 | VD247D | n.v.t. | di 20 mrt. 2012 | €34.812,00 | 4 | 1.968 |
| 18 | VG482H | n.v.t. | wo 2 mei 2012 | €34.879,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | VF741H | n.v.t. | ma 14 jan. 2013 | €35.090,00 | 4 | 1.968 |
| 20 | VD746T | n.v.t. | do 15 sep. 2011 | €35.210,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | VD771B | n.v.t. | vr 27 mei 2011 | €35.465,00 | 4 | 1.968 |
| 22 | V205BX | n.v.t. | wo 22 jun. 2016 | €37.225,00 | 4 | 1.968 |
| 23 | VS677K | n.v.t. | wo 9 jun. 2010 | €37.578,00 | 4 | 1.968 |
| 24 | SB084X | wit | do 8 dec. 2005 | €37.906,00 | 4 | 1.896 |
| 25 | ZF560X | wit | do 13 dec. 2012 | €37.916,00 | 4 | 1.968 |
| 26 | V718LL | n.v.t. | do 2 okt. 2014 | €38.051,00 | 4 | 1.968 |
| 27 | 6XFF64 | wit | ma 3 jun. 2002 | €38.216,00 | 5 | 2.461 |
| 28 | N326RK | bruin | ma 29 mrt. 2010 | €38.834,00 | 4 | 1.968 |
| 29 | ZF293R | wit | do 22 mei 2014 | €39.154,00 | 4 | 1.968 |
| 30 | 9VHK39 | n.v.t. | wo 16 dec. 2009 | €39.392,00 | 4 | 1.896 |