![]() |
XJTR50 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf-Cabriolet |
| handelsnamen | Golf-Cabriolet |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 15 jul. 1998 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SGFM520014KL |
| variant | ABADZX01 |
| plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | XJTR50 |
| max. snelheid constructie | 175 km/u |
| Financieel | XJTR50 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 5.380,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 15-01-2014. |
| Status | XJTR50 |
| leeftijd | 27 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | XJTR50 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*96/79*0070*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,475 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | XJTR50 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | XJTR50 |
| vervaldatum APK | di 20 okt. 2026 (over 155 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 20 okt. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | vr 15 jan. 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 15 jan. 1999 |
| Historie | XJTR50 |
|
|
XJTR50 |
| massa ledig voertuig | 1.130 Kg |
| massa rijklaar | 1.230 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.580 Kg |
| max. te belasten met | 450 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.780 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 890 Kg |
| - afstand volgende as | 247,5 cm |
| - spoorbreedte | 146,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 790 Kg |
| - spoorbreedte | 142,8 cm |
| Maten | XJTR50 |
| lengte | 4,081 - 4,181 m |
| breedte | 1,70 m |
| hoogte | 1,40 - 1,41 m |
| wielbasis | 2,48 m |
|
|
XJTR50 |
| Terugroepactie | XJTR50 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | XJTR50 |
| max. netto vermogen | 66.00 kW (90 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.781 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | ADZ |
| Verbruik | XJTR50 |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,389/l op ma 4 mei 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.10 l/100km (1:9) = €26,52 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,81 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.00 l/100km (1:12,5) = €19,11 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.00 l/100km (1:12,5) = €19,11 |
| WLTP | |
| Milieu | XJTR50 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1996/69 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.87100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 192 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 192 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.05900 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.125 tpm |
|
|
XJTR50 |
| wo 18 okt. 2023 14:53 | apk lichte voertuigen |
|
203 - Band beschadigd 205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - is vervallen op zo 20 okt. 2024 | |
| wo 16 okt. 2024 11:00 | apk lichte voertuigen |
|
388 - Ruitenwisserinstallatie werkt niet 392 - Ruitensproeierinstallatie werkt niet 507 - Dim-, grootlicht werkt niet (goed) periodieke controle - is vervallen op ma 20 okt. 2025 | |
| wo 8 okt. 2025 11:21 | apk lichte voertuigen |
|
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde periodieke controle - vervalt op di 20 okt. 2026 | |