![]() |
ZJPN56 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf-Cabriolet |
| handelsnamen | Golf-Cabriolet |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 24 mrt. 1999 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SGFM520014KL |
| variant | ABADZX01 |
| plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | ZJPN56 |
| max. snelheid constructie | 175 km/u |
| Financieel | ZJPN56 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 6.299,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 22-05-2014. |
| Status | ZJPN56 |
| leeftijd | 26 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | ZJPN56 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*98/14*0070*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,475 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | ZJPN56 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | ZJPN56 |
| vervaldatum APK | zo 3 mei 2026 -3 dagen verlopen |
| datum tenaamstelling | ma 4 mei 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | za 22 mei 1999 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 22 mei 1999 |
| Historie | ZJPN56 |
|
|
ZJPN56 |
| massa ledig voertuig | 1.115 Kg |
| massa rijklaar | 1.215 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.600 Kg |
| max. te belasten met | 485 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.800 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 880 Kg |
| - afstand volgende as | 247,5 cm |
| - spoorbreedte | 146,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 810 Kg |
| - spoorbreedte | 142,8 cm |
| Maten | ZJPN56 |
| lengte | 4,081 - 4,181 m |
| breedte | 1,70 m |
| hoogte | 1,40 - 1,41 m |
| wielbasis | 2,48 m |
|
|
ZJPN56 |
| Terugroepactie | ZJPN56 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | ZJPN56 |
| max. netto vermogen | 66.00 kW (90 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.781 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) bij 5.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | ADZ |
| Verbruik | ZJPN56 |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 11.10 l/100km (1:9) = €25,80 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,41 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,59 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 8.00 l/100km (1:12,5) = €18,59 |
| WLTP | |
| Milieu | ZJPN56 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1996/69 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.87100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 192 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 192 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.05900 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 90 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.125 tpm |
|
|
ZJPN56 |
| vr 5 apr. 2024 09:22 | apk lichte voertuigen |
|
AC2 - Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont periodieke controle - is vervallen op za 3 mei 2025 | |
| do 27 mrt. 2025 15:31 | apk lichte voertuigen |
|
395 - Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet periodieke controle | |
| vr 28 mrt. 2025 11:43 | apk lichte voertuigen |
|
178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 289 - Schijf-, trommelrem loopt niet vrij 361 - Remverschil op 1 as te groot 373 - Deur niet op normale wijze te openen 396 - Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet goed 516 - Dimlicht onjuist afgesteld 556 - Remlicht werkt niet (goed) 916 - Remleiding door corrosie aangetast RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen periodieke controle - is vervallen op zo 3 mei 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3KZT24 | zwart | wo 11 aug. 1999 | €26.115,00 | 4 | 1.595 |
| 2 | 32DBDB | groen | vr 18 jun. 1999 | € - | 4 | 1.781 |
| 3 | SPLH90 | zwart | vr 2 jan. 1998 | € - | 4 | 1.781 |
| 4 | 37FJSX | grijs | do 6 apr. 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 5 | 27GLJV | blauw | vr 5 jan. 2001 | € - | 4 | 1.781 |
| 6 | ZHPZ93 | blauw | wo 12 mei 1999 | € - | 4 | 1.781 |
| 7 | 54HBLV | grijs | wo 16 mei 2001 | € - | 4 | 1.984 |
| 8 | 06RHGK | grijs | di 7 mrt. 2000 | € - | 4 | 1.595 |
| 9 | 08GZKV | grijs | wo 2 mei 2001 | € - | 4 | 1.984 |
| 10 | 88FJSX | blauw | ma 17 apr. 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 11 | 42XKZS | groen | di 9 feb. 1999 | € - | 4 | 1.984 |
| 12 | 45FRHG | blauw | za 27 mei 2000 | € - | 4 | 1.984 |
| 13 | 88GPVX | blauw | vr 16 feb. 2001 | € - | 4 | 1.984 |
| 14 | 53NNV5 | blauw | do 29 apr. 1999 | € - | 4 | 1.984 |
| 15 | 34HVLK | zwart | wo 2 jan. 2002 | € - | 4 | 1.984 |
| 16 | P227PB | zwart | vr 19 apr. 2002 | € - | 4 | 1.896 |
| 17 | 43JHKV | blauw | ma 8 apr. 2002 | € - | 4 | 1.984 |
| 18 | 45HSKV | beige | vr 7 dec. 2001 | € - | 4 | 1.984 |
| 19 | XZLN56 | groen | ma 29 mrt. 1999 | € - | 4 | 1.781 |
| 20 | XLXD72 | blauw | ma 11 jan. 1999 | € - | 4 | 1.984 |
| 21 | 24FPTR | grijs | wo 24 mei 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 22 | XFNF49 | blauw | wo 21 okt. 1998 | € - | 4 | 1.781 |
| 23 | 83DVDV | blauw | vr 20 okt. 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 24 | ZJLJ76 | blauw | do 20 mei 1999 | € - | 4 | 1.781 |
| 25 | 05GBTT | blauw | do 14 sep. 2000 | € - | 4 | 1.984 |
| 26 | JG380H | blauw | ma 27 nov. 2000 | € - | 4 | 1.896 |
| 27 | 70FXVX | blauw | wo 9 aug. 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 28 | 47FVXR | zwart | wo 26 jul. 2000 | € - | 4 | 1.781 |
| 29 | SPLD41 | groen | do 8 jan. 1998 | € - | 4 | 1.781 |
| 30 | 48FLZK | zwart | ma 15 mei 2000 | € - | 4 | 1.781 |