![]() |
N794PB |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf 8 1.5 Tsi Evo |
| handelsnamen | Golf |
| uitvoeringen | Golf 8 1.5 TSI Golf 8 1.5 TSI evo |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | ma 17 aug. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM6AJ015N4BFSON1VL1BVR2AGA |
| variant | ACDPBAX0 |
| type | CD |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | N794PB |
| max. snelheid constructie | 214 km/u |
| Financieel | N794PB |
| catalogusprijs | € 33.539,00 |
| bruto BPM | € 3.674,00 |
| bijtelling | 22% is €7.379 (is €615 per maand), geldig van 01-06-2021 tot 01-06-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | zo 21 nov. 2021 |
| Status | N794PB |
| leeftijd | 4 jaren en 12 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N794PB |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2014*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,619 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | N794PB |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N794PB |
| vervaldatum APK | di 4 mei 2027 (over 371 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 10 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | di 4 mei 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 7 dec. 2021 Import |
| Historie | N794PB |
|
|
N794PB |
| massa ledig voertuig | 1.206 Kg |
| massa rijklaar | 1.306 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.800 Kg |
| max. te belasten met | 594 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 650 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.400 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.200 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 960 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 261,9 cm |
| - spoorbreedte | 153,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 890 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,3 cm |
| Maten | N794PB |
| lengte | 4,284 - 4,286 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,44 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,62 m |
|
|
N794PB |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V/94V XL; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91V/94V XL; 7x16 ET48 / 225/45R17 91W; 7,5x17 ET51 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y/92Y XL; 7.5x18 ET51 / 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91H M+S; 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET46 / 225/40R18 92V M+S 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | N794PB |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N794PB |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 96.00 kW (131 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 96 kW (131 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 200 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DPB |
| Verbruik | N794PB |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.021 l/100km (1:19,9) = €11,44 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.275 l/100km (1:15,9) = €14,30 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.51 l/100km (1:22,2) = €10,28 |
| WLTP | |
| Milieu | N794PB |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.09 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 124 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 138 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 83 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 110 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 47.20 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.24 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.09 g/km |
| CO uitstoot | 217.20 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 79 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N794PB |
| di 8 apr. 2025 11:00 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op di 4 mei 2027 | |