![]() |
P464KT |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf 8 2.0tdi |
| handelsnamen | Golf |
| uitvoeringen | Golf 8 2.0TDI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 9 feb. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7GC002N4BISON1ML1BVR2AI0 |
| variant | ACDTSBX0 |
| type | CD |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | P464KT |
| max. snelheid constructie | 223 km/u |
| Financieel | P464KT |
| catalogusprijs | € 43.077,00 |
| bruto BPM | € 1.354,00 |
| bijtelling | 22% is €9.477 (is €790 per maand), geldig van 01-08-2021 tot 01-08-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 18 mrt. 2022 |
| Status | P464KT |
| leeftijd | 4 jaren en 9 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geëxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | P464KT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2014*12 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,619 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | P464KT |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | P464KT |
| vervaldatum APK | zo 31 jan. 2027 (over 265 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 31 jan. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | di 27 jul. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 19 apr. 2022 Import |
| Historie | P464KT |
|
|
P464KT |
| massa ledig voertuig | 1.359 Kg |
| massa rijklaar | 1.459 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.960 Kg |
| max. te belasten met | 601 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 720 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.560 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 261,9 cm |
| - spoorbreedte | 153,3 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 930 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,3 cm |
| Maten | P464KT |
| lengte | 4,28 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,62 m |
|
|
P464KT |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V/94V XL; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91V/94V XL; 7x16 ET48 / 225/45R17 91W; 7,5x17 ET51 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y/92Y XL; 7.5x18 ET51 / 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91H M+S; 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET46 / 225/40R18 92V M+S 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | P464KT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | P464KT |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Diesel |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 3.000‐4.200 rpm |
| koppel | 360 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | DTS |
| Verbruik | P464KT |
| brandstof 1 | Diesel |
| brandstofverbruik gecombineerd | 3.90 l/100km (1:25,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 4.238 l/100km (1:23,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 4.822 l/100km (1:20,7) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 3.73 l/100km (1:26,8) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4.700 l/100km (1:21,3) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 4.700 l/100km (1:21,3) = € 0,00 |
| Milieu | P464KT |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.13 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 123 g/km |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 120 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 86 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 98 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 103 g/km |
| roetuitstoot | 0.11 -1m |
| emissie stikstofoxide NOx | 33.60 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.03 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.13 g/km |
| CO uitstoot | 24.50 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 76 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.150 tpm |
|
|
P464KT |
| wo 24 jul. 2024 11:00 | apk lichte voertuigen |
|
AC5 - Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage periodieke controle - is vervallen op zo 27 jul. 2025 | |
| vr 31 jan. 2025 11:46 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 31 jan. 2026 | |
| di 27 jan. 2026 14:39 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - vervalt op zo 31 jan. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TK086N | zwart | do 21 jun. 2018 | €500,00 | - | - |
| 2 | NH923D | zwart | zo 1 jan. 2006 | €617,00 | 4 | 1.984 |
| 3 | HBH23P | blauw | vr 30 sep. 2011 | €641,00 | 4 | 1.197 |
| 4 | S107ZZ | grijs | di 13 jul. 2010 | €954,00 | 4 | 1.598 |
| 5 | 00ZVN7 | rood | ma 28 feb. 2011 | €1.960,00 | 4 | 1.390 |
| 6 | HFV79F | zwart | di 21 dec. 2010 | €2.318,00 | 4 | 1.984 |
| 7 | S258KG | grijs | do 21 feb. 2013 | €2.326,00 | 4 | 1.197 |
| 8 | TL403X | blauw | wo 21 sep. 2011 | €2.340,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | GRR60H | grijs | vr 8 jan. 2010 | €2.592,00 | 4 | 1.390 |
| 10 | K218NF | wit | di 20 mei 2014 | €2.625,00 | 4 | 1.197 |
| 11 | R448TH | grijs | di 20 nov. 2012 | €2.642,00 | 4 | 1.197 |
| 12 | GDS40B | blauw | ma 15 okt. 2012 | €2.783,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | GHF34P | zwart | ma 15 okt. 2012 | €2.783,00 | 4 | 1.197 |
| 14 | R631HJ | grijs | do 21 feb. 2013 | €2.855,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | PK232R | grijs | di 5 jan. 2010 | €2.935,00 | 4 | 1.390 |
| 16 | HFS18P | grijs | do 19 apr. 2012 | €3.216,00 | 4 | 1.390 |
| 17 | HPL34H | zwart | ma 22 aug. 2011 | €3.320,00 | 4 | 1.390 |
| 18 | R687LS | zwart | do 30 mei 2013 | €3.585,00 | 4 | 1.197 |
| 19 | 84SLB4 | zwart | vr 17 sep. 2010 | €3.698,00 | 4 | 1.390 |
| 20 | N234JV | wit | wo 31 aug. 2011 | €3.849,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | GGL74G | zwart | di 29 jul. 2014 | €3.941,00 | 4 | 1.395 |
| 22 | HP467J | blauw | ma 7 dec. 2015 | €4.248,00 | 4 | 1.395 |
| 23 | HFV13F | rood | di 11 mei 2010 | €4.260,00 | 4 | 1.390 |
| 24 | T905KK | grijs | vr 20 aug. 2021 | €4.334,00 | 4 | 1.498 |
| 25 | PN293P | grijs | vr 27 jun. 2014 | €4.410,00 | 4 | 1.395 |
| 26 | JF820F | zwart | wo 24 feb. 2010 | €4.598,00 | 4 | 1.390 |
| 27 | HSF16F | zwart | di 12 jan. 2010 | €4.872,00 | 4 | 1.598 |
| 28 | 5SXK59 | grijs | do 26 mei 2011 | €4.876,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | HTK31P | rood | ma 25 jun. 2012 | €5.058,00 | 4 | 1.197 |
| 30 | G183GP | grijs | wo 4 sep. 2013 | €5.248,00 | 4 | 1.197 |