![]() |
GRR99P |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Gte 8 Ehybrid 1.4 |
| handelsnamen | Golf Gte |
| uitvoeringen | Golf 8 1.4 GTE Golf 8 eHybrid |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 6 v. |
| 1e kleur | wit |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 10 mei 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD6FD6DD001P4BISON1ML1CVR2B00 |
| variant | ACDGEAX0 |
| type | CD |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| segment | C |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/vw/golf/39844 |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | GRR99P |
| max. snelheid constructie | 225 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 6,7 sec |
| Financieel | GRR99P |
| catalogusprijs | € 52.475,00 |
| bruto BPM | € 653,00 |
| bijtelling | 22% is €11.545 (is €962 per maand), geldig van 01-01-2024 tot 01-01-2029 |
| afschrijvingsmoment BPM | di 29 okt. 2024 |
| Status | GRR99P |
| leeftijd | 2 jaren en 3 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | GRR99P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*2014*23 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,630 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | GRR99P |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | GRR99P |
| vervaldatum APK | wo 29 dec. 2027 (over 611 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 30 apr. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 12 maanden |
| datum 1e toelating | vr 29 dec. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 30 okt. 2024 Import |
| Historie | GRR99P |
|
|
GRR99P |
| massa ledig voertuig | 1.527 Kg |
| massa rijklaar | 1.627 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.040 Kg |
| max. te belasten met | 513 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.540 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.070 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 263,0 cm |
| - spoorbreedte | 153,4 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.020 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,9 cm |
| Maten | GRR99P |
| lengte | 4,29 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,45 - 1,48 m |
| wielbasis | 2,63 m |
|
|
GRR99P |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y; 7.5x18 ET51 / 225/45R17 91W; 7,5x17 ET51 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET46 / 225/40R18 92V M+S 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | GRR99P |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | GRR99P |
| layout | lijn-T-DI-Pin |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| elektromotor af fabriek | ja |
| hybride | ja |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | ja |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| netto max. vermogen elektromotor 2 | 80.00 kW (109 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| max. netto elektrovermogen 30 min. | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 330 Nm |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.395 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DGE |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| Verbruik | GRR99P |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 1.180 l/100km (1:84,7) = €2,69 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 1.454 l/100km (1:68,8) = €3,31 |
| theoretisch maximale bereik | 61 - 56 km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| WLTP | |
| elektrisch verbruik extern opladen WLTP | 14,85 - 16,23 kW/100km |
| Milieu | GRR99P |
| WLTP | |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 27 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 13.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.17 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.07 g/km |
| CO uitstoot | 261.40 g/km |
| brandstof 2 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
GRR99P |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HTJ23J | grijs | do 14 okt. 2021 | €642,00 | 4 | 1.395 |
| 2 | HRP18D | blauw | vr 1 okt. 2021 | €1.286,00 | 4 | 1.395 |
| 3 | T491BR | wit | ma 1 mrt. 2021 | €5.512,00 | 4 | 1.395 |
| 4 | HBG89V | grijs | di 2 aug. 2022 | €23.154,00 | 4 | 1.395 |
| 5 | X119RL | blauw | di 9 mrt. 2021 | €23.614,00 | 4 | 1.395 |
| 6 | T554XZ | grijs | wo 24 feb. 2021 | €25.817,00 | 4 | 1.395 |
| 7 | HTG07R | zwart | do 1 apr. 2021 | €26.034,00 | 4 | 1.395 |
| 8 | HTG05R | zwart | ma 3 mei 2021 | €26.058,00 | 4 | 1.395 |
| 9 | JRP75G | grijs | ma 22 nov. 2021 | €26.394,00 | 4 | 1.395 |
| 10 | JKS60Z | grijs | ma 20 jun. 2022 | €26.554,00 | 4 | 1.395 |
| 11 | X137NS | grijs | wo 22 sep. 2021 | €28.454,00 | 4 | 1.395 |
| 12 | JTV40V | zwart | wo 26 mei 2021 | €29.320,00 | 4 | 1.395 |
| 13 | S732TX | grijs | do 11 feb. 2021 | €30.341,00 | 4 | 1.395 |
| 14 | T686ZJ | grijs | di 6 jul. 2021 | €30.753,00 | 4 | 1.395 |
| 15 | T506GD | grijs | di 9 mrt. 2021 | €33.294,00 | 4 | 1.395 |
| 16 | JJK74D | blauw | do 20 mei 2021 | €33.294,00 | 4 | 1.395 |
| 17 | JGV92K | grijs | ma 7 feb. 2022 | €34.504,00 | 4 | 1.395 |
| 18 | JGP39T | blauw | vr 12 nov. 2021 | €34.504,00 | 4 | 1.395 |
| 19 | JLK25J | grijs | di 25 mei 2021 | €34.504,00 | 4 | 1.395 |
| 20 | L187FL | wit | ma 28 sep. 2020 | €34.512,00 | 4 | 1.395 |
| 21 | T027FR | wit | do 3 mrt. 2022 | €34.638,00 | 4 | 1.395 |
| 22 | T777TN | wit | do 6 okt. 2022 | €35.895,00 | 4 | 1.395 |
| 23 | X488SV | zwart | vr 23 okt. 2020 | €36.677,00 | 4 | 1.395 |
| 24 | JDV59J | grijs | do 4 mrt. 2021 | €36.911,00 | 4 | 1.395 |
| 25 | HFR96Z | grijs | di 13 apr. 2021 | €36.924,00 | 4 | 1.395 |
| 26 | HPN65P | grijs | wo 4 aug. 2021 | €36.924,00 | 4 | 1.395 |
| 27 | T377RB | wit | di 1 dec. 2020 | €37.988,00 | 4 | 1.395 |
| 28 | HFP80D | grijs | ma 10 aug. 2015 | €37.990,00 | 4 | 1.395 |
| 29 | X023GV | wit | vr 18 jun. 2021 | €38.223,00 | 4 | 1.395 |
| 30 | JPN06N | grijs | di 9 mrt. 2021 | €38.494,00 | 4 | 1.395 |