![]() |
JNR41L |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Vi 1.4 |
| handelsnamen | Golf |
| uitvoeringen | Golf VI 1.4 |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 15 okt. 2010 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM5FM5AF015N7MGN1 |
| variant | ACCGGAX0 |
| type | 1K |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | JNR41L |
| max. snelheid constructie | 172 km/u |
| Financieel | JNR41L |
| catalogusprijs | € 19.690,00 |
| bruto BPM | € 3.716,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 02-12-2025. |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 12 nov. 2025 |
| Status | JNR41L |
| leeftijd | 15 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JNR41L |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0242*35 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,575 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JNR41L |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JNR41L |
| vervaldatum APK | do 18 mrt. 2027 (over 318 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 16 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 2 dec. 2010 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 19 mrt. 2026 Import |
| Historie | JNR41L |
|
|
JNR41L |
| massa ledig voertuig | 1.117 Kg |
| massa rijklaar | 1.217 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.750 Kg |
| max. te belasten met | 633 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 600 Kg |
| max. massa trekken geremd | 800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.570 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 920 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 257,5 cm |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 880 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 150,0 cm |
| Maten | JNR41L |
| lengte | 4,199 - 4,308 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,46 - 1,50 m |
| wielbasis | 2,58 m |
|
|
JNR41L |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 91T; 6x15 ET47, 6.5x15 ET50 / 205/60R15 91T; 6x15 ET47 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91T; 6.5x16 ET50 / 205/55R16 91Q M+S; 6x16 ET50 |
| banden; velgen en ET | 225/45R17 91T; 7x17 ET54 |
| Terugroepactie | JNR41L |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JNR41L |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 59.00 kW (80 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.390 cm3 |
| netto max. vermogen | 59 kW (80 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 132 Nm bij 3.800 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CGG |
| Verbruik | JNR41L |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.40 l/100km (1:15,6) = €14,87 |
| WLTP | |
| Milieu | JNR41L |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 A |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*692/2008A |
| emissie koolwaterstof | 0.05260 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02850 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.10790 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 198 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 119 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JNR41L |
| wo 18 mrt. 2026 10:45 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op do 18 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TK086N | zwart | do 21 jun. 2018 | €500,00 | - | - |
| 2 | NH923D | zwart | zo 1 jan. 2006 | €617,00 | 4 | 1.984 |
| 3 | HBH23P | blauw | vr 30 sep. 2011 | €641,00 | 4 | 1.197 |
| 4 | S107ZZ | grijs | di 13 jul. 2010 | €954,00 | 4 | 1.598 |
| 5 | 00ZVN7 | rood | ma 28 feb. 2011 | €1.960,00 | 4 | 1.390 |
| 6 | HFV79F | zwart | di 21 dec. 2010 | €2.318,00 | 4 | 1.984 |
| 7 | S258KG | grijs | do 21 feb. 2013 | €2.326,00 | 4 | 1.197 |
| 8 | TL403X | blauw | wo 21 sep. 2011 | €2.340,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | GRR60H | grijs | vr 8 jan. 2010 | €2.592,00 | 4 | 1.390 |
| 10 | K218NF | wit | di 20 mei 2014 | €2.625,00 | 4 | 1.197 |
| 11 | R448TH | grijs | di 20 nov. 2012 | €2.642,00 | 4 | 1.197 |
| 12 | GDS40B | blauw | ma 15 okt. 2012 | €2.783,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | GHF34P | zwart | ma 15 okt. 2012 | €2.783,00 | 4 | 1.197 |
| 14 | R631HJ | grijs | do 21 feb. 2013 | €2.855,00 | 4 | 1.197 |
| 15 | PK232R | grijs | di 5 jan. 2010 | €2.935,00 | 4 | 1.390 |
| 16 | HFS18P | grijs | do 19 apr. 2012 | €3.216,00 | 4 | 1.390 |
| 17 | HPL34H | zwart | ma 22 aug. 2011 | €3.320,00 | 4 | 1.390 |
| 18 | R687LS | zwart | do 30 mei 2013 | €3.585,00 | 4 | 1.197 |
| 19 | 84SLB4 | zwart | vr 17 sep. 2010 | €3.698,00 | 4 | 1.390 |
| 20 | N234JV | wit | wo 31 aug. 2011 | €3.849,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | GGL74G | zwart | di 29 jul. 2014 | €3.941,00 | 4 | 1.395 |
| 22 | HP467J | blauw | ma 7 dec. 2015 | €4.248,00 | 4 | 1.395 |
| 23 | HFV13F | rood | di 11 mei 2010 | €4.260,00 | 4 | 1.390 |
| 24 | T905KK | grijs | vr 20 aug. 2021 | €4.334,00 | 4 | 1.498 |
| 25 | PN293P | grijs | vr 27 jun. 2014 | €4.410,00 | 4 | 1.395 |
| 26 | JF820F | zwart | wo 24 feb. 2010 | €4.598,00 | 4 | 1.390 |
| 27 | HSF16F | zwart | di 12 jan. 2010 | €4.872,00 | 4 | 1.598 |
| 28 | 5SXK59 | grijs | do 26 mei 2011 | €4.876,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | HTK31P | rood | ma 25 jun. 2012 | €5.058,00 | 4 | 1.197 |
| 30 | G183GP | grijs | wo 4 sep. 2013 | €5.248,00 | 4 | 1.197 |