| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Vii 1.2tsi 5 |
| handelsnamen | Golf
|
| uitvoeringen | Golf VII 1.2TSI 5
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 26 apr. 2013 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM6AJ009N7MJOVLVR2 |
| variant | AC4CJZAX0 |
| type | AU |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
G183GP |
|
max. snelheid constructie |
192 km/u |
|
Financieel
|
G183GP |
| catalogusprijs | € 5.248,00 |
| bruto BPM | € 2.372,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
G183GP |
| leeftijd | 12 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
G183GP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0623*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,620 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
G183GP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
G183GP |
| vervaldatum APK | wo 9 sep. 2026 (over 126 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
wo 18 sep. 2019 |
| in bezit van eigenaar | 6 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 4 sep. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 18 sep. 2019 Import |
|
Historie
|
G183GP |
Massa
|
G183GP |
| massa ledig voertuig | 1.135 Kg |
| massa rijklaar | 1.235 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.730 Kg |
| max. te belasten met | 595 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 610 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.075 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 920 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 262,0 cm |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 860 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 149,6 cm |
|
Maten
|
G183GP |
| lengte | 4,255 - 4,357 m |
| breedte | 1,79 - 1,80 m |
| hoogte | 1,44 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,62 m |
Banden
|
G183GP |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H; 6x16 ET48, 6.5x16 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H; 6x17 ET48 / 225/45R17 91H; 7x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y; 7.5x18 ET51 |
|
Terugroepactie
|
G183GP |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
G183GP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 77.00 kW (105 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 77 kW (105 pk) bij 4.500 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CJZ |
| Verbruik |
G183GP |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.90 l/100km (1:16,9) = €13,71 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.30 l/100km (1:23,3) = €9,99 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,39 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.90 l/100km (1:20,4) = €11,39 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
G183GP |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*459/2012J |
| emissie koolwaterstof | 0.03950 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02520 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.18680 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 136 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 100 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 114 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00030 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
G183GP |
| vr 1 sep. 2023 10:59 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op zo 1 sep. 2024
|
| vr 26 jul. 2024 13:49 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 1 sep. 2025
|
| di 9 sep. 2025 16:26 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op wo 9 sep. 2026
|