| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Vii 1.2tsi 5 |
| handelsnamen | Golf
|
| uitvoeringen | Golf VII 1.2TSI 5
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
do 30 jul. 2015 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM6AJ009N7MMON1VL63VR2 |
| variant | GAC4CYVBX0 |
| type | AU |
| plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
HF285S |
|
max. snelheid constructie |
195 km/u |
|
Financieel
|
HF285S |
| catalogusprijs | € 27.481,00 |
| bruto BPM | € 3.271,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
HF285S |
| leeftijd | 10 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
HF285S |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0623*17 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,620 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
HF285S |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
HF285S |
| vervaldatum APK | do 22 okt. 2026 (over 169 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 21 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating |
do 22 okt. 2015 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 22 okt. 2015 |
|
Historie
|
HF285S |
Massa
|
HF285S |
| massa ledig voertuig | 1.135 Kg |
| massa rijklaar | 1.235 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.760 Kg |
| max. te belasten met | 625 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 610 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.075 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 930 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 262,0 cm |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 880 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 149,6 cm |
|
Maten
|
HF285S |
| lengte | 4,26 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,62 m |
Banden
|
HF285S |
| banden; velgen en ET | 195/65R15 91H; 6x15 ET43 / 205/55R16 91H; 6x16 ET48, 6.5x16 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H; 6x17 ET48 / 225/45R17 91H; 7x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y; 7.5x18 ET51 |
|
Terugroepactie
|
HF285S |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
HF285S |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.197 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 4.600 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 1.400 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CYV |
| Verbruik |
HF285S |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,41 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.30 l/100km (1:23,3) = €9,99 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.00 l/100km (1:20) = €11,62 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.00 l/100km (1:20) = €11,62 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
HF285S |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie koolwaterstof | 0.04240 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02570 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.22970 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 144 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 101 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 116 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 116 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00030 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 72 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 72 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
HF285S |
| vr 29 sep. 2023 12:00 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 22 okt. 2024
|
| di 15 okt. 2024 11:28 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 22 okt. 2025
|
| wo 22 okt. 2025 13:45 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 22 okt. 2026
|