| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Vii 1.6tdi 5 1.6 Bl |
| handelsnamen | Golf
|
| uitvoeringen | Golf VII 1.6 Bl 5
Golf VII 1.6TDI 5
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 26 apr. 2013 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM62S030B7MJOVLVR2 |
| variant | AC4CRKBX0 |
| type | AU |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
5SBN91 |
|
max. snelheid constructie |
200 km/u |
|
Financieel
|
5SBN91 |
| catalogusprijs | € 29.054,00 |
| bruto BPM | € 841,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
5SBN91 |
| leeftijd | 12 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | ja |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geƫxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | Nee |
|
Typegoedkeuring
|
5SBN91 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0623*07 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,620 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
5SBN91 |
| oordeel | Niet geregistreerd |
| toelichting | Niet geregistreerd. |
| jaar laatste registratie | 2024 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
5SBN91 |
| vervaldatum APK | za 12 jul. 2025 -282 dagen verlopen |
|
|
| datum 1e toelating |
vr 15 nov. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland |
vr 15 nov. 2013 |
|
Historie
|
5SBN91 |
Massa
|
5SBN91 |
| massa ledig voertuig | 1.180 Kg |
| massa rijklaar | 1.280 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.740 Kg |
| max. te belasten met | 560 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 640 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.740 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 960 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 262,0 cm |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 830 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 149,6 cm |
|
Maten
|
5SBN91 |
| lengte | 4,255 - 4,349 m |
| breedte | 1,79 - 1,80 m |
| hoogte | 1,44 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,62 m |
Banden
|
5SBN91 |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91H; 6x16 ET48, 6.5x16 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H; 6x17 ET48 |
|
Terugroepactie
|
5SBN91 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
5SBN91 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 81.00 kW (110 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.598 cm3 |
| netto max. vermogen | 81 kW (110 pk) bij 3.200 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CRK |
| Verbruik |
5SBN91 |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,469/l op ma 13 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 3.80 l/100km (1:26,3) = €9,38 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.00 l/100km (1:33,3) = €7,41 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 3.20 l/100km (1:31,3) = €7,90 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 3.20 l/100km (1:31,3) = €7,90 |
| maximale biobrandstof percentage | 7.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
5SBN91 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 J |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*630/2012J |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.11730 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.21000 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 99 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 79 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 85 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 85 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00003 g/km |
| roetuitstoot | 0.30 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.15450 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
5SBN91 |
| vr 3 jun. 2022 11:41 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 12 jul. 2023
|
| di 4 jul. 2023 12:30 | apk lichte voertuigen |
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen
periodieke controle - is vervallen op vr 12 jul. 2024
|
| ma 3 jun. 2024 12:28 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op za 12 jul. 2025
|