| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Golf Vii 2.0gtd 5 |
| handelsnamen | Golf
|
| uitvoeringen | Golf VII 2.0GTD 5
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 6 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 29 jan. 2016 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM6FM6FB001S7MMON1ML83VR2 |
| variant | GAC4CUNAX0 |
| type | AU |
| plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
JN227X |
|
max. snelheid constructie |
230 km/u |
|
Financieel
|
JN227X |
| catalogusprijs | € 44.934,00 |
| bruto BPM | € 7.566,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
JN227X |
| leeftijd | 9 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | ja |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | nee (beslag gelegd, overheidsvoertuig, van fleetowner, lease- of verhuurbedrijf, geƫxporteerd) |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
JN227X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*0623*19 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,626 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
JN227X |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
JN227X |
| vervaldatum APK | di 12 mei 2026 Verloopt over 13 dagen |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 15 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
do 12 mei 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 12 mei 2016 |
|
Historie
|
JN227X |
Massa
|
JN227X |
| massa ledig voertuig | 1.295 Kg |
| massa rijklaar | 1.395 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.880 Kg |
| max. te belasten met | 585 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 690 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.500 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.040 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 262,6 cm |
| - spoorbreedte | 152,7 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 890 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 149,6 cm |
|
Maten
|
JN227X |
| lengte | 4,27 m |
| breedte | 1,79 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,63 m |
Banden
|
JN227X |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V; 6x16 ET48, 6.5x16 ET46 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93V; 6x17 ET48 / 225/45R17 91V; 7x17 ET49, 7.5x17 ET49 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92V; 7.5x18 ET49, 7.5x18 ET51 / 225/35R19 88Y; 7.5x19 ET51 |
|
Terugroepactie
|
JN227X |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
JN227X |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 135.00 kW (184 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Diesel |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 135 kW (184 pk) bij 3.500 rpm |
| koppel | 380 Nm bij 1.750 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CUN |
| Verbruik |
JN227X |
| brandstof 1 |
Diesel |
| dieselprijs | €2,296/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.40 l/100km (1:22,7) = €10,10 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.40 l/100km (1:22,7) = €10,10 |
| maximale biobrandstof percentage | 7.00 % |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
JN227X |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.06710 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.13390 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 138 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 105 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 114 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 114 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00001 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.10200 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 75 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 85 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
JN227X |
| vr 19 apr. 2024 09:37 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op ma 12 mei 2025
|
| ma 28 apr. 2025 11:14 | apk lichte voertuigen |
250 - Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af
periodieke controle - vervalt op di 12 mei 2026
|