![]() |
R473ZJ |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Lt35 |
| aandrijving | achter |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 6 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 6 |
| type | 281/291 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | R473ZJ |
| max. snelheid | 124 km/u |
| Financieel | R473ZJ |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | Oldtimer, vrijstelling van MRB, geldig vanaf 24-10-2025. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 8 dec. 2022 |
| Status | R473ZJ |
| leeftijd | 40 jaren en 6 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R473ZJ |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | R473ZJ |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R473ZJ |
| vervaldatum APK | za 25 sep. 2027 (over 503 dagen) |
| datum tenaamstelling | ma 19 dec. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 4 maanden |
| datum 1e toelating | do 24 okt. 1985 |
| datum 1e afgifte Nederland | za 1 okt. 2022 Import |
| Historie | R473ZJ |
|
|
R473ZJ |
| massa ledig voertuig | 1.942 Kg |
| massa rijklaar | 2.042 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.500 Kg |
| max. te belasten met | 1.558 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.000 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.500 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.500 Kg |
| - aangedreven vooras | nee |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 2.300 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | R473ZJ |
| breedte | 1,92 m |
| wielbasis | 2,52 m |
|
|
R473ZJ |
| Terugroepactie | R473ZJ |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R473ZJ |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 6 |
| cilinderinhoud | 2.383 cm3 |
| netto max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Verbruik | R473ZJ |
| brandstof 1 | Benzine |
| WLTP | |
| Milieu | R473ZJ |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.375 tpm |
|
|
R473ZJ |
| do 25 sep. 2025 10:28 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op za 25 sep. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HZ368B | rood | di 12 jun. 1984 | € - | 6 | 2.383 |
| 2 | T646LH | rood | vr 24 jul. 1987 | € - | 6 | 2.383 |
| 3 | TR145V | rood | vr 23 dec. 1983 | € - | 6 | 2.383 |
| 4 | V045JF | n.v.t. | di 7 jul. 1987 | € - | 6 | 2.383 |
| 5 | V646DD | n.v.t. | do 22 nov. 1984 | € - | 6 | 2.355 |
| 6 | 03BTSF | n.v.t. | ma 5 jan. 2004 | € - | 5 | 2.461 |
| 7 | 07VGFH | n.v.t. | wo 24 feb. 1999 | € - | 5 | - |
| 8 | 28KXX2 | wit | di 5 feb. 2002 | € - | 5 | 2.461 |
| 9 | L937DS | blauw | do 27 apr. 2006 | € - | 5 | 2.461 |
| 10 | 13BSXD | n.v.t. | vr 18 mei 2001 | € - | 5 | 2.461 |
| 11 | 09VTT6 | n.v.t. | do 7 jun. 2001 | € - | 5 | 2.461 |
| 12 | 63VHN9 | n.v.t. | wo 23 apr. 2003 | € - | 5 | 2.461 |
| 13 | 66BLFT | n.v.t. | ma 5 jan. 2004 | € - | 5 | - |
| 14 | S134PL | rood | ma 15 jun. 1987 | € - | 6 | - |
| 15 | 86BHZH | n.v.t. | di 6 mei 2003 | € - | 5 | - |
| 16 | 87JZF9 | wit | vr 6 apr. 1979 | € - | 6 | 2.400 |
| 17 | 9VKT40 | n.v.t. | do 29 nov. 1979 | € - | 6 | 2.383 |
| 18 | 03VGV2 | n.v.t. | di 16 mei 2006 | € - | 4 | 2.799 |
| 19 | GHZ09T | rood | wo 3 sep. 1986 | € - | 6 | 2.383 |
| 20 | GR478Z | rood | za 25 mei 1985 | € - | 6 | 2.383 |
| 21 | GV647Z | rood | di 6 dec. 1983 | € - | 6 | 2.383 |
| 22 | HBK39B | rood | vr 12 nov. 1982 | € - | 4 | 1.960 |
| 23 | VPZD26 | n.v.t. | wo 19 mrt. 1997 | € - | 5 | - |
| 24 | P596LV | rood | do 3 jun. 1982 | € - | 4 | 1.984 |
| 25 | HLR60T | rood | wo 15 mrt. 1978 | € - | 4 | 1.984 |
| 26 | V916KZ | n.v.t. | do 17 mei 1984 | € - | 6 | 2.383 |
| 27 | VX931B | n.v.t. | vr 22 mei 1987 | € - | 6 | 2.383 |
| 28 | XG875L | rood | ma 17 mrt. 1980 | € - | 5 | 2.461 |
| 29 | RG356H | geel | do 22 jun. 2006 | € - | 4 | 2.799 |
| 30 | 78VRPH | n.v.t. | vr 14 jul. 2000 | € - | 5 | - |