![]() |
35FDRX |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Lupo |
| handelsnamen | Lupo |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 26 mrt. 1999 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | SGFM5850371N1I4 |
| variant | SCAHWX01 |
| plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | 35FDRX |
| max. snelheid constructie | 172 km/u |
| Financieel | 35FDRX |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 2.709,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 14-02-2015. |
| Status | 35FDRX |
| leeftijd | 26 jaren en 2 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | 35FDRX |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*98/14*0085*03 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,323 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | 35FDRX |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | 35FDRX |
| vervaldatum APK | vr 12 mrt. 2027 (over 319 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 23 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | ma 14 feb. 2000 |
| datum 1e afgifte Nederland | ma 14 feb. 2000 |
| Historie | 35FDRX |
|
|
35FDRX |
| massa ledig voertuig | 890 Kg |
| massa rijklaar | 990 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.390 Kg |
| max. te belasten met | 500 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 450 Kg |
| max. massa trekken geremd | 800 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.190 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 760 Kg |
| - afstand volgende as | 232,3 cm |
| - spoorbreedte | 136,7 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 690 Kg |
| - spoorbreedte | 138,0 cm |
| Maten | 35FDRX |
| lengte | 3,53 m |
| breedte | 1,64 m |
| hoogte | 1,46 m |
| wielbasis | 2,32 m |
|
|
35FDRX |
| Terugroepactie | 35FDRX |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | 35FDRX |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.390 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 5.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | AHW |
| Verbruik | 35FDRX |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 8.30 l/100km (1:12) = €18,92 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.00 l/100km (1:20) = €11,40 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,13 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 6.20 l/100km (1:16,1) = €14,13 |
| WLTP | |
| Milieu | 35FDRX |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 2 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*1996/69 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.26800 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 149 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 149 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.23800 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 81 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
35FDRX |
| do 18 jan. 2024 16:52 | apk lichte voertuigen |
|
115 - Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse 205 - Band onvoldoende profiel 241 - Schokdemper werkt niet (goed) 388 - Ruitenwisserinstallatie werkt niet 516 - Dimlicht onjuist afgesteld 522 - Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk periodieke controle - is vervallen op za 18 jan. 2025 | |
| wo 12 mrt. 2025 13:59 | apk lichte voertuigen |
|
556 - Remlicht werkt niet (goed) periodieke controle - is vervallen op do 12 mrt. 2026 | |
| vr 20 feb. 2026 10:57 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 12 mrt. 2027 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5XXN64 | grijs | di 28 jan. 2003 | €10.450,00 | 4 | 1.390 |
| 2 | 41XXT6 | zwart | wo 27 jun. 2001 | €11.787,00 | 3 | 1.191 |
| 3 | SZ294N | grijs | di 30 sep. 2003 | €11.950,00 | 4 | 1.390 |
| 4 | 8SPP63 | grijs | vr 4 mrt. 2005 | €12.075,00 | 4 | 1.390 |
| 5 | 75TZT2 | zwart | wo 31 mrt. 2004 | €14.185,00 | 4 | 999 |
| 6 | 66XXT4 | grijs | di 23 sep. 2003 | €15.527,00 | 3 | 1.191 |
| 7 | 32XSZ5 | grijs | ma 15 nov. 2004 | €16.875,00 | 4 | 999 |
| 8 | 68XBG4 | zwart | ma 21 feb. 2005 | €22.895,00 | 3 | 1.191 |
| 9 | 04XHX1 | zwart | wo 27 mrt. 2002 | € - | 3 | 1.191 |
| 10 | 15FNHF | groen | do 4 mei 2000 | € - | 4 | 1.390 |
| 11 | 12NSDL | blauw | vr 23 jan. 2004 | € - | 4 | 1.390 |
| 12 | 54NRBJ | blauw | di 24 feb. 2004 | € - | 4 | 1.390 |
| 13 | 19FXKS | blauw | di 1 aug. 2000 | € - | 4 | 1.390 |
| 14 | 1TRG42 | grijs | ma 10 feb. 2003 | € - | 4 | 1.390 |
| 15 | 29HRNF | rood | vr 26 okt. 2001 | € - | 4 | 1.390 |
| 16 | 81DFLX | zwart | do 15 jul. 1999 | € - | 4 | 1.390 |
| 17 | 66FLHT | zwart | vr 21 apr. 2000 | € - | 4 | 1.390 |
| 18 | ZBDG76 | groen | do 1 apr. 1999 | € - | 4 | 997 |
| 19 | 19HSLB | grijs | vr 1 mrt. 2002 | € - | 4 | 1.390 |
| 20 | 29HZTT | zwart | vr 25 jan. 2002 | € - | 4 | 1.390 |
| 21 | 44JVSH | groen | do 12 sep. 2002 | € - | 4 | 1.390 |
| 22 | 45FPDF | zwart | do 11 mei 2000 | € - | 4 | 1.390 |
| 23 | 68PSND | grijs | wo 3 nov. 2004 | € - | 4 | 1.390 |
| 24 | 64JKSZ | blauw | do 16 mei 2002 | € - | 4 | 1.390 |
| 25 | KL633R | zwart | wo 7 feb. 2001 | € - | 4 | 1.398 |
| 26 | 78GGHF | groen | ma 23 okt. 2000 | € - | 4 | 999 |
| 27 | KL136T | zwart | ma 2 jun. 2003 | € - | 4 | 999 |
| 28 | 54KJV3 | blauw | wo 10 okt. 2001 | € - | 3 | 1.191 |
| 29 | 2XHK72 | grijs | vr 16 jan. 2004 | € - | 4 | 1.598 |
| 30 | 70LNTT | zwart | di 18 mrt. 2003 | € - | 4 | 1.390 |