![]() |
JBH44T |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Passat 1.5 Ehybrid |
| handelsnamen | |
| uitvoeringen | Passat 1.5 eHybrid |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD6FD6DD001NPMN4WEB |
| variant | ACDUCBX0 |
| type | CJ |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| EuroNCAP-score | 5 sterren, https://www.euroncap.com/en/results/vw/passat/51928 |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | JBH44T |
| max. snelheid | 220 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h | 8,1 sec |
| Financieel | JBH44T |
| catalogusprijs | € 57.183,00 |
| bruto BPM | € 260,00 |
| bijtelling | 22% is €12.580 (is €1.048 per maand), geldig van 01-10-2024 tot 01-10-2029 |
| afschrijvingsmoment BPM | wo 6 aug. 2025 |
| Status | JBH44T |
| leeftijd | 1 jaren en 7 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JBH44T |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2018/858*00366*02 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | JBH44T |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JBH44T |
| vervaldatum APK | za 2 sep. 2028 (over 859 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 29 okt. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 5 maanden |
| datum 1e toelating | ma 2 sep. 2024 |
| datum 1e afgifte Nederland | wo 29 okt. 2025 Import |
| Historie | JBH44T |
|
|
JBH44T |
| massa ledig voertuig | 1.738 Kg |
| massa rijklaar | 1.838 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.350 Kg |
| max. te belasten met | 612 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 4.150 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.160 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.240 Kg |
| - aangedreven achteras | nee |
| Maten | JBH44T |
| lengte | 4,92 m |
| breedte | 1,85 m |
| hoogte | 1,50 m |
| wielbasis | 2,84 m |
|
|
JBH44T |
| banden; velgen en ET | 235/50R19 |
| banden; velgen en ET | 235/45R18 |
| Terugroepactie | JBH44T |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JBH44T |
| klasse hybride | Off vehicle-charging hybride elektrisch voertuig (OVC-HEV) |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| netto max. vermogen elektromotor 1 | 85.00 kW (116 pk) |
| nominaal continu max. vermogen elektromotor | 55.00 kW (75 pk) |
| koppel elektromotor | 330 Nm |
| brandstof 2 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| koppel elektromotor | 330 Nm |
| Verbruik | JBH44T |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| brandstof 2 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gewogen gecombineerd WLTP | 0,4 l/100km |
| Milieu | JBH44T |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type1 WLTP | 0.11 |
| emissie CO2 gewogen gecombineerd WLTP | 10 g/km |
| brandstof 1 | Elektriciteit |
| emissieklasse | Z |
| brandstof 2 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 EA |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2023/443EA |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 73 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JBH44T |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JFH94S | grijs | wo 6 mei 2020 | €3.261,00 | 4 | 1.395 |
| 2 | KBS19X | grijs | di 12 apr. 2016 | €3.876,00 | 4 | 1.395 |
| 3 | JHJ61B | zwart | di 14 dec. 2010 | €5.026,00 | 4 | 1.390 |
| 4 | Z648DJ | wit | vr 10 jan. 2020 | €6.301,00 | 4 | 1.395 |
| 5 | SP338N | grijs | wo 29 jul. 2015 | €8.379,00 | 4 | 1.395 |
| 6 | S785RD | grijs | ma 10 mei 2010 | €9.176,00 | 4 | 1.968 |
| 7 | JGD47D | grijs | vr 19 mrt. 2010 | €10.136,00 | 4 | 1.968 |
| 8 | P204DL | wit | di 3 mei 2011 | €11.498,00 | 4 | 1.390 |
| 9 | HDB89F | grijs | ma 21 jun. 2010 | €11.978,00 | 4 | 1.968 |
| 10 | HKL65J | zwart | wo 24 okt. 2012 | €12.372,00 | 4 | 1.968 |
| 11 | X974SL | bruin | di 14 okt. 2014 | €13.177,00 | 4 | 1.390 |
| 12 | H234XD | blauw | ma 4 apr. 2011 | €13.304,00 | 4 | 1.390 |
| 13 | HBK08X | grijs | ma 20 jul. 2015 | €13.579,00 | 4 | 1.598 |
| 14 | G124GB | zwart | vr 2 sep. 2011 | €14.281,00 | 4 | 1.968 |
| 15 | PX510F | grijs | di 28 jun. 2016 | €16.378,00 | 4 | 1.598 |
| 16 | R146JT | wit | ma 13 feb. 2012 | €16.444,00 | 4 | 1.968 |
| 17 | JPZ70P | zwart | wo 19 okt. 2016 | €16.983,00 | 4 | 1.598 |
| 18 | 10RVL2 | grijs | do 4 aug. 2011 | €17.569,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | HVV18J | blauw | wo 19 aug. 2015 | €18.056,00 | 4 | 1.598 |
| 20 | T546VP | grijs | vr 8 sep. 2017 | €18.223,00 | 4 | 1.598 |
| 21 | SH479J | grijs | wo 27 mrt. 2013 | €18.552,00 | 4 | 1.598 |
| 22 | X970BL | grijs | ma 5 mrt. 2012 | €18.886,00 | 4 | 1.390 |
| 23 | XN297B | grijs | vr 30 sep. 2011 | €20.894,00 | 4 | 1.390 |
| 24 | HF110X | grijs | vr 23 okt. 2015 | €21.512,00 | 4 | 1.968 |
| 25 | HXJ22F | zwart | di 7 mei 2019 | €21.780,00 | 4 | 1.968 |
| 26 | N603ZK | zwart | do 26 apr. 2018 | €23.170,00 | 4 | 1.395 |
| 27 | 34KLP7 | zwart | do 28 jan. 2010 | €23.285,00 | 4 | 1.798 |
| 28 | 35KLP7 | grijs | do 25 feb. 2010 | €23.285,00 | 4 | 1.798 |
| 29 | 36KLP7 | groen | vr 5 feb. 2010 | €23.285,00 | 4 | 1.798 |
| 30 | SJ010J | zwart | wo 17 nov. 2010 | €24.843,00 | 4 | 1.390 |