| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Polo 1.0 Tsi |
| handelsnamen | Polo
|
| uitvoeringen | Polo 1.0 TSI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 30 aug. 2019 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CW001N2VR24BF1AA0 |
| variant | ABDKLA |
| type | AW |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
H325PG |
|
max. snelheid constructie |
187 km/u |
|
Financieel
|
H325PG |
| catalogusprijs | € 25.798,00 |
| bruto BPM | € 4.052,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
H325PG |
| leeftijd | 6 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
H325PG |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1783*16 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,551 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
H325PG |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
H325PG |
| vervaldatum APK | za 25 mrt. 2028 (over 701 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 10 sep. 2022 |
| in bezit van eigenaar | 3 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 25 mrt. 2020 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 25 mrt. 2020 |
|
Historie
|
H325PG |
Massa
|
H325PG |
| massa ledig voertuig | 1.085 Kg |
| massa rijklaar | 1.185 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.650 Kg |
| max. te belasten met | 565 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 590 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.650 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven of schijven/trommel ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 255,1 cm |
| - spoorbreedte | 149,9 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 800 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 148,3 cm |
|
Maten
|
H325PG |
| lengte | 4,05 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,55 m |
Banden
|
H325PG |
| banden; velgen en ET | 185/70R14 88H; 5x14 ET38 / 185/65R15 88H/88T M+S/88V; 5.5x15 ET40 |
| banden; velgen en ET | 185/60R16 86H M+S; 6x16 ET45 / 195/55R16 91V XL; 6.5x16 ET47 / 215/45R17 91W XL; 7x17 ET51 |
|
Terugroepactie
|
H325PG |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
H325PG |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 70.00 kW (95 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 70 kW (95 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 2.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DKL |
| Verbruik |
H325PG |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.80 l/100km (1:17,2) = €13,22 |
| brandstofverbruik buitenweg | 4.20 l/100km (1:23,8) = €9,57 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.80 l/100km (1:20,8) = €10,94 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.663 l/100km (1:17,7) = €12,91 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.927 l/100km (1:14,4) = €15,79 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.51 l/100km (1:22,2) = €10,28 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.100 l/100km (1:16,4) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 6.100 l/100km (1:16,4) = € 13,90 |
|
Milieu
|
H325PG |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.48 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 138 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 DG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832DG |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 126 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 89 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 103 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 108 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 25.40 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 0.49 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.48 g/km |
| CO uitstoot | 308.90 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 68 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
H325PG |
| wo 20 mrt. 2024 12:48 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 25 mrt. 2026
|
| ma 23 mrt. 2026 11:56 | apk lichte voertuigen |
210 - Bandenspanning niet op juiste waarde
periodieke controle - vervalt op za 25 mrt. 2028
|