![]() |
KDR26X |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Polo 1.0 Tsi |
| handelsnamen | Polo |
| uitvoeringen | Polo 1.0 TSI |
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 4 mei 2023 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7CW005N2VR24BI1CB0I |
| variant | ABDLAC |
| type | AW |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | KDR26X |
| max. snelheid constructie | 187 km/u |
| Financieel | KDR26X |
| catalogusprijs | € 36.698,00 |
| bruto BPM | € 3.238,00 |
| bijtelling | 22% is €8.074 (is €673 per maand), geldig van 01-01-2024 tot 01-01-2029 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 19 mrt. 2026 |
| Status | KDR26X |
| leeftijd | 2 jaren en 4 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | KDR26X |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1783*38 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,552 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | KDR26X |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | KDR26X |
| vervaldatum APK | wo 29 dec. 2027 (over 603 dagen) |
| datum tenaamstelling | di 31 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating | vr 29 dec. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 26 mrt. 2026 Import |
| Historie | KDR26X |
|
|
KDR26X |
| massa ledig voertuig | 1.096 Kg |
| massa rijklaar | 1.196 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.650 Kg |
| max. te belasten met | 554 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 590 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.650 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven of schijven/trommel; ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 255,2 cm |
| - spoorbreedte | 150,0 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 800 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 148,3 cm |
| Maten | KDR26X |
| lengte | 4,07 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,44 m |
| wielbasis | 2,55 m |
|
|
KDR26X |
| banden; velgen en ET | 185/70R14 88H; 5x14 ET38 / 185/65R15 88H/88V; 5.5x15 ET40 / 195/55R16 91V/91V XL; 6.5x16 ET47 |
| banden; velgen en ET | 215/45R17 91W XL; 7x17 ET51 / 185/65R15 88T M+S; 5.5x15 ET40 / 185/60R16 86H M+S; 6x16 ET45 |
| Terugroepactie | KDR26X |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | KDR26X |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 70.00 kW (95 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 | Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 70 kW (95 pk) bij 5.000‐5.500 rpm |
| koppel | 175 Nm bij 1.600 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DLA |
| Verbruik | KDR26X |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 5.828 l/100km (1:17,2) = €13,54 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 6.488 l/100km (1:15,4) = €15,08 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.800 l/100km (1:17,2) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 5.800 l/100km (1:17,2) = € 13,48 |
| Milieu | KDR26X |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.22 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 133 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| emissie stikstofoxide NOx | 39.30 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 6.94 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.22 g/km |
| CO uitstoot | 179.70 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 70 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
KDR26X |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HGP43B | zwart | vr 25 feb. 2011 | €30,00 | 4 | 1.197 |
| 2 | JJD14N | zwart | do 10 mrt. 2011 | €30,00 | 4 | 1.197 |
| 3 | SR085L | zwart | ma 4 jun. 2007 | €162,00 | 3 | 1.198 |
| 4 | S728LX | zwart | ma 18 apr. 2011 | €171,00 | 4 | 1.197 |
| 5 | HKL12K | zwart | vr 9 dec. 2011 | €274,00 | 3 | 1.198 |
| 6 | X017ZV | grijs | di 8 feb. 2011 | €274,00 | 3 | 1.198 |
| 7 | X083VP | blauw | wo 5 jan. 2011 | €274,00 | 3 | 1.198 |
| 8 | 98TZX5 | zwart | di 29 mei 2012 | €396,00 | 4 | 1.197 |
| 9 | JRL35H | grijs | ma 30 apr. 2012 | €396,00 | 4 | 1.197 |
| 10 | JSH91H | rood | do 1 mrt. 2012 | €396,00 | 4 | 1.197 |
| 11 | 92ZRN2 | zwart | do 1 dec. 2011 | €500,00 | 3 | 1.199 |
| 12 | HBN76V | zwart | ma 30 jan. 2012 | €866,00 | 4 | 1.197 |
| 13 | HPB87N | zwart | do 10 nov. 2011 | €945,00 | 4 | 1.390 |
| 14 | KFS21H | grijs | ma 7 nov. 2011 | €945,00 | 4 | 1.390 |
| 15 | HZG49F | zwart | ma 10 jan. 2011 | €945,00 | 4 | 1.390 |
| 16 | 91NKN1 | zwart | do 30 sep. 2010 | €1.190,00 | 3 | 1.199 |
| 17 | HFP13H | grijs | do 1 mrt. 2012 | €1.242,00 | 3 | 1.198 |
| 18 | JDP90L | wit | do 28 jun. 2012 | €1.242,00 | 3 | 1.198 |
| 19 | Z515LT | grijs | do 2 aug. 2012 | €1.267,00 | 4 | 1.197 |
| 20 | 7SLS25 | zwart | di 8 apr. 2014 | €1.668,00 | 4 | 1.197 |
| 21 | GS788F | blauw | ma 17 aug. 2015 | €1.699,00 | 3 | 1.422 |
| 22 | TP075X | grijs | vr 27 mei 2011 | €1.757,00 | 3 | 1.198 |
| 23 | 38ZFN8 | grijs | do 6 mrt. 2008 | €2.165,00 | 4 | 1.390 |
| 24 | Z949JG | zwart | do 5 jul. 2012 | €2.176,00 | 3 | 1.198 |
| 25 | GBB69D | wit | wo 1 aug. 2012 | €2.176,00 | 3 | 1.198 |
| 26 | JFD74T | grijs | do 16 aug. 2012 | €2.176,00 | 3 | 1.198 |
| 27 | HND45T | bruin | di 4 nov. 2014 | €2.237,00 | 4 | 1.197 |
| 28 | JVK65V | grijs | vr 11 jan. 2013 | €2.250,00 | 4 | 1.197 |
| 29 | 51LJJ7 | wit | do 29 apr. 2010 | €2.380,00 | 3 | 1.199 |
| 30 | 01SPV7 | blauw | do 7 jan. 2010 | €2.551,00 | 3 | 1.198 |