| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Polo 1.4 Tdi Bluemotion Trendline |
| handelsnamen | Polo
|
| uitvoeringen | POLO 1.4 TDI BlueMotion Trendline
|
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 27 mei 2014 - |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM5FM5A4054E2VR67MM |
| variant | ABCUSA |
| type | 6R |
| plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
8XJZ05 |
|
max. snelheid constructie |
178 km/u |
|
Financieel
|
8XJZ05 |
| catalogusprijs | € 20.558,00 |
| bruto BPM | € 875,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
|
Status
|
8XJZ05 |
| leeftijd | 11 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
8XJZ05 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0510*22 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,455 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
8XJZ05 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
8XJZ05 |
| vervaldatum APK | zo 30 aug. 2026 (over 111 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
do 29 aug. 2024 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 8 maanden |
| datum 1e toelating |
wo 27 aug. 2014 |
| datum 1e afgifte Nederland |
wo 27 aug. 2014 |
|
Historie
|
8XJZ05 |
Massa
|
8XJZ05 |
| massa ledig voertuig | 1.065 Kg |
| massa rijklaar | 1.165 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.620 Kg |
| max. te belasten met | 555 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 580 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.000 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 2.620 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel of schijven, ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel of schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 900 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 245,5 cm |
| - spoorbreedte | 145,3 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 770 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 144,6 cm |
|
Maten
|
8XJZ05 |
| lengte | 3,970 - 4,064 m |
| breedte | 1,68 m |
| hoogte | 1,45 - 1,46 m |
| wielbasis | 2,46 m |
Banden
|
8XJZ05 |
| banden; velgen en ET | 185/60R15 84T; 6x15 ET38/40 / 185/60R15 84H; 5.5x15 ET38 |
|
Terugroepactie
|
8XJZ05 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
8XJZ05 |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 55.00 kW (75 pk) |
| brandstof 1 |
Diesel |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 1.422 cm3 |
| netto max. vermogen | 55 kW (75 pk) bij 3.000 rpm |
| koppel | 210 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | compressie-ontsteking, viertakt |
| motorcode | CUS |
| Verbruik |
8XJZ05 |
| brandstof 1 |
Diesel |
| brandstofverbruik stad | 4.00 l/100km (1:25) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 2.60 l/100km (1:38,5) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 3.10 l/100km (1:32,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 3.10 l/100km (1:32,3) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
8XJZ05 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Diesel |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 W |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014W |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02810 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.10820 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 105 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 69 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 82 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 82 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00012 g/km |
| roetuitstoot | 0.50 -1m |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.06710 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau stationair | 69 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
Keuringen
|
8XJZ05 |
| vr 25 aug. 2023 16:25 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op do 29 aug. 2024
|
| vr 30 aug. 2024 10:36 | apk lichte voertuigen |
205 - Band onvoldoende profiel
periodieke controle - is vervallen op za 30 aug. 2025
|
| vr 29 aug. 2025 14:23 | apk lichte voertuigen |
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
periodieke controle - vervalt op zo 30 aug. 2026
|