| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Polo Gti |
| handelsnamen | Polo
|
| uitvoeringen | Polo GTI
|
| links/rechts rijdend | links en rechts rijdende uitvoering(en) |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
di 19 apr. 2022 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7GC003S0VR24BI1DB0I |
| variant | ABDNND |
| type | AW |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
|
Prestaties
|
KBH58P |
|
max. snelheid constructie |
240 km/u |
|
Financieel
|
KBH58P |
| catalogusprijs | € 46.911,00 |
| bruto BPM | € 4.128,00 |
| bijtelling | 22% is €10.320 (is €860 per maand), geldig van 01-01-2023 tot 01-01-2028
|
| afschrijvingsmoment BPM |
ma 2 mrt. 2026 |
|
Status
|
KBH58P |
| leeftijd | 3 jaren en 5 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
KBH58P |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2007/46*1783*33 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,549 m |
| zitplaatsen | 5 |
|
Tellerstand
|
KBH58P |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
KBH58P |
| vervaldatum APK | di 29 feb. 2028 (over 670 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
za 7 mrt. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 1 maanden |
| datum 1e toelating |
do 1 dec. 2022 |
| datum 1e afgifte Nederland |
za 7 mrt. 2026 Import |
|
Historie
|
KBH58P |
Massa
|
KBH58P |
| massa ledig voertuig | 1.261 Kg |
| massa rijklaar | 1.361 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.800 Kg |
| max. te belasten met | 539 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 680 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.200 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.000 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven; ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.000 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 254,9 cm |
| - spoorbreedte | 150,1 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 850 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 148,4 cm |
|
Maten
|
KBH58P |
| lengte | 4,07 m |
| breedte | 1,75 m |
| hoogte | 1,43 m |
| wielbasis | 2,55 m |
Banden
|
KBH58P |
| banden; velgen en ET | 215/45R17 91W XL; 7.5x17 ET51 / 215/40R18 89W/89Y XL; 7.5x18 ET51 / 185/60R16 90H XL M+S; 6x16 ET45 |
|
Terugroepactie
|
KBH58P |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
KBH58P |
| layout | in lijn T-DI |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 152.00 kW (207 pk) |
| elektromotor af fabriek | nee |
| extern oplaadbaar (plug-in, PHEV) | nee |
| brandstof 1 |
Benzine |
| alleen elektrisch geschakeld | nee |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.984 cm3 |
| netto max. vermogen | 152 kW (207 pk) bij 4.600‐6.000 rpm |
| koppel | 320 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DNN |
| Verbruik |
KBH58P |
| brandstof 1 |
Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.70 l/100km (1:17,5) = €13,25 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.899 l/100km (1:14,5) = €16,03 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.602 l/100km (1:13,2) = €17,67 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.27 l/100km (1:19) = €12,25 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.000 l/100km (1:14,3) |
| WLTP |
|
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 7.000 l/100km (1:14,3) = € 16,27 |
|
Milieu
|
KBH58P |
| WLTP |
|
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.50 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 159 g/km |
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 164 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 120 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 131 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 21.10 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 6.90 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.50 g/km |
| CO uitstoot | 149.00 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 70 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 89 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
Keuringen
|
KBH58P |
| Nog geen keuringen/meldingen |