![]() |
JVJ73K |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Tiguan A.1.5 Tsi 1.5 |
| handelsnamen | Tiguan |
| uitvoeringen | Tiguan 1.5 TSI Tiguan A.1.5 TSI |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 28 jan. 2021 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7GC008N5N3TVR24BI1ASA0M1IS |
| variant | ACDPCAX0 |
| type | 5N |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | JVJ73K |
| max. snelheid constructie | 202 km/u |
| Financieel | JVJ73K |
| catalogusprijs | € 48.247,00 |
| bruto BPM | € 2.829,00 |
| bijtelling | 22% is €10.614 (is €885 per maand), geldig van 01-07-2021 tot 01-07-2026 |
| afschrijvingsmoment BPM | vr 16 jan. 2026 |
| Status | JVJ73K |
| leeftijd | 4 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | JVJ73K |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0450*56 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,678 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | JVJ73K |
| oordeel | Onlogisch |
| toelichting | In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | JVJ73K |
| vervaldatum APK | vr 25 jun. 2027 (over 431 dagen) |
| datum tenaamstelling | do 22 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | vr 25 jun. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 22 jan. 2026 Import |
| Historie | JVJ73K |
|
|
JVJ73K |
| massa ledig voertuig | 1.441 Kg |
| massa rijklaar | 1.541 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.110 Kg |
| max. te belasten met | 669 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.910 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,8 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.080 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
| Maten | JVJ73K |
| lengte | 4,51 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,64 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
JVJ73K |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V/94V XL; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91V/94V XL; 7x16 ET48 / 225/45R17 91W; 7,5x17 ET51 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y/92Y XL; 7.5x18 ET51 / 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91H M+S; 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET46 / 225/40R18 92V M+S 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | JVJ73K |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | JVJ73K |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DPC |
| Verbruik | JVJ73K |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,316/l op ma 13 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 5.70 l/100km (1:17,5) = €13,20 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.651 l/100km (1:15) = €15,40 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.457 l/100km (1:13,4) = €17,27 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.61 l/100km (1:17,8) = €12,99 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.000 l/100km (1:14,3) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 7.000 l/100km (1:14,3) = € 16,21 |
| Milieu | JVJ73K |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.15 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 160 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 148 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 117 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 128 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 130 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 23.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 4.49 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.15 g/km |
| CO uitstoot | 233.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
JVJ73K |
| Nog geen keuringen/meldingen | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JVF94P | grijs | do 24 jul. 2025 | €689,00 | 4 | 1.498 |
| 2 | P536PX | zwart | di 14 jul. 2020 | €8.254,00 | 4 | 1.498 |
| 3 | JSJ77V | zwart | di 19 apr. 2011 | €8.882,00 | 4 | 1.390 |
| 4 | R158JL | grijs | di 22 mei 2018 | €10.244,00 | 4 | 1.395 |
| 5 | NZ126P | zwart | do 11 jul. 2013 | €10.817,00 | 4 | 1.390 |
| 6 | T571JP | zwart | do 24 okt. 2019 | €10.821,00 | 4 | 1.498 |
| 7 | S993HN | grijs | do 19 apr. 2018 | €10.861,00 | 4 | 1.395 |
| 8 | T450KN | zwart | vr 24 jun. 2022 | €14.617,00 | 4 | 1.968 |
| 9 | PK144R | blauw | ma 5 dec. 2016 | €15.596,00 | 4 | 1.395 |
| 10 | HPX67L | zwart | wo 29 jun. 2011 | €15.785,00 | 4 | 1.390 |
| 11 | JTX82D | wit | di 10 jan. 2012 | €16.002,00 | 4 | 1.968 |
| 12 | HVJ70K | zwart | ma 4 jul. 2011 | €17.042,00 | 4 | 1.390 |
| 13 | HHH95N | zwart | do 25 jun. 2015 | €18.193,00 | 4 | 1.390 |
| 14 | H347JN | wit | do 22 dec. 2016 | €19.451,00 | 4 | 1.984 |
| 15 | G786RD | rood | do 4 mrt. 2010 | €20.611,00 | 4 | 1.390 |
| 16 | GVR19X | blauw | ma 28 apr. 2014 | €20.920,00 | 4 | 1.390 |
| 17 | R255BV | zwart | vr 11 jun. 2010 | €21.291,00 | 4 | 1.984 |
| 18 | GVR20X | geel | di 13 mei 2014 | €22.356,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | GGF87R | zwart | ma 2 jan. 2017 | €22.572,00 | 4 | 1.968 |
| 20 | R805RB | wit | wo 17 apr. 2013 | €23.052,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | TP482L | zwart | do 6 mei 2010 | €23.322,00 | 4 | 1.390 |
| 22 | Z940RS | bruin | do 23 feb. 2012 | €23.341,00 | 4 | 1.968 |
| 23 | J729ZP | wit | wo 6 dec. 2017 | €23.765,00 | 4 | 1.984 |
| 24 | 84PDZ9 | zwart | vr 8 apr. 2011 | €23.997,00 | 4 | 1.390 |
| 25 | 8TPT15 | grijs | wo 24 feb. 2010 | €24.324,00 | 4 | 1.390 |
| 26 | HJZ63L | rood | za 15 jan. 2011 | €24.396,00 | 4 | 1.984 |
| 27 | 8KZH40 | zwart | vr 9 jul. 2010 | €24.972,00 | 4 | 1.390 |
| 28 | HKR34H | grijs | do 30 jun. 2011 | €24.996,00 | 4 | 1.984 |
| 29 | RV349F | grijs | ma 9 dec. 2013 | €25.000,00 | 4 | 1.390 |
| 30 | 30RGB5 | grijs | za 14 mei 2011 | €25.454,00 | 4 | 1.390 |