![]() |
R174PP |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Tiguan A.1.5 Tsi 1.5 |
| handelsnamen | Tiguan |
| uitvoeringen | Tiguan 1.5 TSI Tiguan A.1.5 TSI |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | zwart |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | vr 18 dec. 2020 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7GC008N5N1TVR24BI1ASA0M1IS |
| variant | ACDPCAX0 |
| type | 5N |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | R174PP |
| max. snelheid constructie | 202 km/u |
| Financieel | R174PP |
| catalogusprijs | € 47.046,00 |
| bruto BPM | € 3.464,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | do 13 okt. 2022 |
| Status | R174PP |
| leeftijd | 5 jaren en 1 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | R174PP |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0450*55 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,678 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | R174PP |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | R174PP |
| vervaldatum APK | do 24 dec. 2026 (over 248 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 6 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | vr 26 feb. 2021 |
| datum 1e afgifte Nederland | vr 30 dec. 2022 Import |
| Historie | R174PP |
|
|
R174PP |
| massa ledig voertuig | 1.441 Kg |
| massa rijklaar | 1.541 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 559 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.800 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.840 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.080 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 267,8 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 970 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 156,9 cm |
| Maten | R174PP |
| lengte | 4,51 m |
| breedte | 1,84 m |
| hoogte | 1,64 - 1,68 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
R174PP |
| banden; velgen en ET | 205/55R16 91V/94V XL; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91V/94V XL; 7x16 ET48 / 225/45R17 91W; 7,5x17 ET51 |
| banden; velgen en ET | 225/40R18 92Y/92Y XL; 7.5x18 ET51 / 205/55R16 91H M+S; 6.5x16 ET46 / 205/55R16 91H M+S; 7x16 ET48 |
| banden; velgen en ET | 205/50R17 93H M+S; 6.5x17 ET46 / 225/40R18 92V M+S 7.5x18 ET51 |
| Terugroepactie | R174PP |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | R174PP |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DPC |
| Verbruik | R174PP |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,316/l op ma 13 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 6.651 l/100km (1:15) = €15,40 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 7.457 l/100km (1:13,4) = €17,27 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 5.61 l/100km (1:17,8) = €12,99 |
| WLTP | |
| Milieu | R174PP |
| WLTP | |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 160 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AP |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AP |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 148 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 117 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 128 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 23.70 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 4.49 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.15 g/km |
| CO uitstoot | 233.90 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 67 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
R174PP |
| di 24 dec. 2024 10:40 | apk lichte voertuigen |
|
205 - Band onvoldoende profiel periodieke controle - vervalt op do 24 dec. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JVF94P | grijs | do 24 jul. 2025 | €689,00 | 4 | 1.498 |
| 2 | P536PX | zwart | di 14 jul. 2020 | €8.254,00 | 4 | 1.498 |
| 3 | JSJ77V | zwart | di 19 apr. 2011 | €8.882,00 | 4 | 1.390 |
| 4 | R158JL | grijs | di 22 mei 2018 | €10.244,00 | 4 | 1.395 |
| 5 | NZ126P | zwart | do 11 jul. 2013 | €10.817,00 | 4 | 1.390 |
| 6 | T571JP | zwart | do 24 okt. 2019 | €10.821,00 | 4 | 1.498 |
| 7 | S993HN | grijs | do 19 apr. 2018 | €10.861,00 | 4 | 1.395 |
| 8 | T450KN | zwart | vr 24 jun. 2022 | €14.617,00 | 4 | 1.968 |
| 9 | PK144R | blauw | ma 5 dec. 2016 | €15.596,00 | 4 | 1.395 |
| 10 | HPX67L | zwart | wo 29 jun. 2011 | €15.785,00 | 4 | 1.390 |
| 11 | JTX82D | wit | di 10 jan. 2012 | €16.002,00 | 4 | 1.968 |
| 12 | HVJ70K | zwart | ma 4 jul. 2011 | €17.042,00 | 4 | 1.390 |
| 13 | HHH95N | zwart | do 25 jun. 2015 | €18.193,00 | 4 | 1.390 |
| 14 | H347JN | wit | do 22 dec. 2016 | €19.451,00 | 4 | 1.984 |
| 15 | G786RD | rood | do 4 mrt. 2010 | €20.611,00 | 4 | 1.390 |
| 16 | GVR19X | blauw | ma 28 apr. 2014 | €20.920,00 | 4 | 1.390 |
| 17 | R255BV | zwart | vr 11 jun. 2010 | €21.291,00 | 4 | 1.984 |
| 18 | GVR20X | geel | di 13 mei 2014 | €22.356,00 | 4 | 1.968 |
| 19 | GGF87R | zwart | ma 2 jan. 2017 | €22.572,00 | 4 | 1.968 |
| 20 | R805RB | wit | wo 17 apr. 2013 | €23.052,00 | 4 | 1.968 |
| 21 | TP482L | zwart | do 6 mei 2010 | €23.322,00 | 4 | 1.390 |
| 22 | Z940RS | bruin | do 23 feb. 2012 | €23.341,00 | 4 | 1.968 |
| 23 | J729ZP | wit | wo 6 dec. 2017 | €23.765,00 | 4 | 1.984 |
| 24 | 84PDZ9 | zwart | vr 8 apr. 2011 | €23.997,00 | 4 | 1.390 |
| 25 | 8TPT15 | grijs | wo 24 feb. 2010 | €24.324,00 | 4 | 1.390 |
| 26 | HJZ63L | rood | za 15 jan. 2011 | €24.396,00 | 4 | 1.984 |
| 27 | 8KZH40 | zwart | vr 9 jul. 2010 | €24.972,00 | 4 | 1.390 |
| 28 | HKR34H | grijs | do 30 jun. 2011 | €24.996,00 | 4 | 1.984 |
| 29 | RV349F | grijs | ma 9 dec. 2013 | €25.000,00 | 4 | 1.390 |
| 30 | 30RGB5 | grijs | za 14 mei 2011 | €25.454,00 | 4 | 1.390 |