![]() |
XX599N |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Tiguan A.1.5 Tsi 1.5 |
| handelsnamen | Tiguan |
| uitvoeringen | Tiguan 1.5 TSI Tiguan A.1.5 TSI |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 7 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | wo 16 jan. 2019 - |
| zitplaatsen | 5 |
| carrosserie | 5-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FD7FD7GC008N5R3TVR27CP1CSB |
| variant | ACDADAX0 |
| type | 5N |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | XX599N |
| max. snelheid constructie | 200 km/u |
| Financieel | XX599N |
| catalogusprijs | € 47.190,00 |
| bruto BPM | € 7.575,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | XX599N |
| leeftijd | 7 jaren en 0 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | XX599N |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e1*2001/116*0450*40 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,677 m |
| zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand | XX599N |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | XX599N |
| vervaldatum APK | vr 16 apr. 2027 (over 353 dagen) |
| datum tenaamstelling | wo 19 feb. 2025 |
| in bezit van eigenaar | 1 jaren en 2 maanden |
| datum 1e toelating | di 16 apr. 2019 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 16 apr. 2019 |
| Historie | XX599N |
|
|
XX599N |
| massa ledig voertuig | 1.450 Kg |
| massa rijklaar | 1.550 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.120 Kg |
| max. te belasten met | 670 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.300 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.420 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS/ESP |
| handrem | elektrisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.090 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 267,7 cm |
| - spoorbreedte | 157,9 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.080 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 157,0 cm |
| Maten | XX599N |
| lengte | 4,49 m |
| breedte | 1,86 m |
| hoogte | 1,63 m |
| wielbasis | 2,68 m |
|
|
XX599N |
| banden; velgen en ET | 215/60R16 95V; 6.5x16 ET41/42 / 215/55R17 94V; 6.5x17 ET41, 7x17 ET40 |
| banden; velgen en ET | 235/45R18 94W; 8x18 ET44 / 235/40R19 96W XL; 8x19 ET44 |
| banden; velgen en ET | 215/60R16 95H M+S; 6.5x16 ET41/42 / 215/55R17 94H M+S; 6.5x17 ET41, 7x17 ET40 |
| Terugroepactie | XX599N |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | XX599N |
| layout | in lijn, turbo, directe inspuiting |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 110.00 kW (150 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.498 cm3 |
| netto max. vermogen | 110 kW (150 pk) bij 5.000‐6.000 rpm |
| koppel | 250 Nm bij 1.500 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | DAD |
| Verbruik | XX599N |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,279/l op ma 20 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 7.10 l/100km (1:14,1) = €16,18 |
| brandstofverbruik buitenweg | 5.40 l/100km (1:18,5) = €12,31 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 6.10 l/100km (1:16,4) = €13,90 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrens (WLTP) | 7.544 l/100km (1:13,3) = €17,19 |
| brandstofverbruik gecomb. bovengrens (WLTP) | 8.327 l/100km (1:12) = €18,98 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.600 l/100km (1:13,2) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 7.600 l/100km (1:13,2) = € 17,32 |
| Milieu | XX599N |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.18 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 173 g/km |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AG |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2017/1347AG |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 138 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00018 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 28.40 g/km |
| aantal deeltjes type 1 | 2.35 |
| uitstoot deeltjes type 1 | 0.18 g/km |
| CO uitstoot | 263.30 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 66 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 75 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
XX599N |
| wo 19 feb. 2025 09:53 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op vr 16 apr. 2027 | |