![]() |
J089GN |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Transporter |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | rood |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 3 |
| carrosserie | 3-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 7J0 |
| plaats chassisnummer | r. schutbord motorruimte |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | J089GN |
| max. snelheid | 172 km/u |
| Financieel | J089GN |
| catalogusprijs | € 43.232,00 |
| bruto BPM | € 2.713,00 |
| bijtelling | n.v.t. |
| Status | J089GN |
| leeftijd | 9 jaren en 11 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | J089GN |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | J089GN |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | J089GN |
| vervaldatum APK | di 30 jun. 2026 Verloopt over 49 dagen |
| datum tenaamstelling | za 7 feb. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating | do 16 jun. 2016 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 26 mrt. 2020 Import |
| Historie | J089GN |
|
|
J089GN |
| massa ledig voertuig | 2.090 Kg |
| massa rijklaar | 2.190 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.800 Kg |
| max. te belasten met | 710 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.600 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.550 Kg |
| - aangedreven achteras | nee |
| Maten | J089GN |
| lengte | 4,90 m |
| breedte | 1,90 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
J089GN |
| Terugroepactie | J089GN |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | J089GN |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Verbruik | J089GN |
| brandstof 1 | Diesel |
| brandstofverbruik stad | 9.20 l/100km (1:10,9) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 6.40 l/100km (1:15,6) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 7.40 l/100km (1:13,5) = €0,00 |
| WLTP | |
| Milieu | J089GN |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 M |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*136/2014M |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 195 g/km |
| uitstoot deeltjes (licht) | 0.00039 g/km |
| roetuitstoot | 0.60 -1m |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 77 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.375 tpm |
|
|
J089GN |
| ma 15 mei 2023 09:22 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op zo 30 jun. 2024 | |
| di 18 jun. 2024 10:40 | apk lichte voertuigen |
|
AC1 - Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm periodieke controle - is vervallen op ma 30 jun. 2025 | |
| do 26 jun. 2025 11:41 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op di 30 jun. 2026 | |