![]() |
T642TT |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Transporter |
| subcategorie: | |
| - SA | kampeerwagen |
| aandrijving | voor én achter |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| zitplaatsen | 2 |
| carrosserie | 4-deurs, kampeerwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| type | 7J0 |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | T642TT |
| max. snelheid | 199 km/u |
| Financieel | T642TT |
| catalogusprijs | € 84.747,00 |
| bruto BPM | € 20.340,00 |
| bijtelling | 22% is €18.644 (is €1.554 per maand), geldig van 01-09-2023 tot 01-09-2028 |
| afschrijvingsmoment BPM | do 24 aug. 2023 |
| Status | T642TT |
| leeftijd | 2 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | T642TT |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| Tellerstand | T642TT |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | T642TT |
| vervaldatum APK | ma 10 aug. 2026 (over 123 dagen) |
| datum tenaamstelling | vr 15 sep. 2023 |
| in bezit van eigenaar | 2 jaren en 6 maanden |
| datum 1e toelating | do 10 aug. 2023 |
| datum 1e afgifte Nederland | do 10 aug. 2023 |
| Historie | T642TT |
|
|
T642TT |
| massa ledig voertuig | 2.455 Kg |
| massa rijklaar | 2.555 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 3.000 Kg |
| max. te belasten met | 545 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 2.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 5.300 Kg |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.600 Kg |
| - aangedreven vooras | ja |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.625 Kg |
| - aangedreven achteras | ja |
| Maten | T642TT |
| lengte | 4,90 m |
| breedte | 1,90 m |
| hoogte | 2,03 m |
| wielbasis | 3,00 m |
|
|
T642TT |
| Terugroepactie | T642TT |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | T642TT |
| brandstof 1 | Diesel |
| cilinders | 4 |
| cilinderinhoud | 1.968 cm3 |
| netto max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Verbruik | T642TT |
| brandstof 1 | Diesel |
| dieselprijs | €2,585/l op ma 6 apr. 2026 |
| brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 8.200 l/100km (1:12,2) |
| WLTP | |
| brandstofverbruik gecombineerd WLTP | 8.200 l/100km (1:12,2) = € 21,20 |
| Milieu | T642TT |
| WLTP | |
| emissie deeltjes type 1 WLTP | 0.43 |
| emissie CO2 gecombineerd WLTP | 215 g/km |
| brandstof 1 | Diesel |
| emissieklasse | 6 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 6 AR |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*2018/1832AR |
| roetuitstoot | 0.52 -1m |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 74 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.000 tpm |
|
|
T642TT |
| Nog geen keuringen/meldingen | |