![]() |
N518KN |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volkswagen |
| moederbedrijf | Volkswagen Group |
| hoofdkantoor | D-38440 Wolfsburg, Duitsland |
| importeur | Pon |
| handelsbenaming | Up High Up! 1.0 Bluemotion . Take |
| handelsnamen | Up |
| uitvoeringen | take up! 1.0 take up! 1.0 beats up! 1.0 move up! 1.0 beats up! 1.0 BlueMotion aut. move up! 1.0 BlueMotion aut. high up! 1.0 high up! 1.0 BlueMotion aut. |
| aandrijving | voor |
| versnelling | handgeschakeld, 5 v. |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | di 2 okt. 2012 - |
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | FM5FM5CF0037MGVR2N1FA1VW |
| variant | ABCHYA |
| type | AA |
| plaats chassisnummer | niet geregistreerd |
| site | https://www.volkswagen.nl/ |
| Prestaties | N518KN |
| max. snelheid constructie | 161 km/u |
| Financieel | N518KN |
| catalogusprijs | € 10.610,00 |
| bruto BPM | niet opgegeven |
| bijtelling | n.v.t. |
| afschrijvingsmoment BPM | ma 1 nov. 2021 |
| Status | N518KN |
| leeftijd | 12 jaren en 10 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | N518KN |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Hatchback |
| NL typegoedkeuringsnr | e13*2007/46*1167*06 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,407 m |
| zitplaatsen | 4 |
| Tellerstand | N518KN |
| oordeel | Geen oordeel |
| toelichting | De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | N518KN |
| vervaldatum APK | wo 3 jun. 2026 Verloopt over 34 dagen |
| datum tenaamstelling | do 23 apr. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 0 maanden |
| datum 1e toelating | do 27 jun. 2013 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 7 jun. 2022 Import |
| Historie | N518KN |
|
|
N518KN |
| massa ledig voertuig | 840 Kg |
| massa rijklaar | 940 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 1.290 Kg |
| max. te belasten met | 450 Kg |
| max. daklast | 75 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/trommel ABS/ESP |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 680 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - aangedreven vooras | ja |
| - afstand volgende as | 240,7 cm |
| - spoorbreedte | 141,2 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 640 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - aangedreven achteras | nee |
| - spoorbreedte | 140,8 cm |
| Maten | N518KN |
| lengte | 3,540 - 3,543 m |
| breedte | 1,64 - 1,65 m |
| hoogte | 1,48 - 1,49 m |
| wielbasis | 2,41 m |
|
|
N518KN |
| banden; velgen en ET | 175/70R14 84T; 5x14 ET35 |
| banden; velgen en ET | 185/60R15 84H; 6x15 ET38/40 / 185/60R15 88H XL; 6x15 ET38/40 |
| banden; velgen en ET | 215/45R16 86H; 7x16 ET46 / 215/40R17 87V XL; 7x17 ET46 |
| Terugroepactie | N518KN |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | N518KN |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Vw |
| max. netto vermogen | 44.00 kW (60 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 3 |
| cilinderinhoud | 999 cm3 |
| netto max. vermogen | 44 kW (60 pk) bij 5.000 rpm |
| koppel | 95 Nm bij 3.000 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | CHY |
| Verbruik | N518KN |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,324/l op ma 27 apr. 2026 |
| brandstofverbruik stad | 5.00 l/100km (1:20) = €11,62 |
| brandstofverbruik buitenweg | 3.60 l/100km (1:27,8) = €8,37 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,53 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 4.10 l/100km (1:24,4) = €9,53 |
| maximale biobrandstof percentage | 10.00 % |
| WLTP | |
| Milieu | N518KN |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 5 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 5 F |
| milieuklasse EG goedkeuring | 715/2007*566/2011F |
| emissie koolwaterstof | 0.03300 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.00900 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.33600 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 116 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 84 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 95 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 95 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau rijdend | 71 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 78 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 3.750 tpm |
|
|
N518KN |
| vr 3 jun. 2022 09:36 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op za 3 jun. 2023 | |
| di 9 mei 2023 15:28 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op ma 3 jun. 2024 | |
| di 21 mei 2024 15:29 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - is vervallen op di 3 jun. 2025 | |
| do 15 mei 2025 15:45 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op wo 3 jun. 2026 | |
| # | Kenteken | Kleur | Toelating | Cat.Prijs | Cil. | cc |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JJS79P | wit | wo 16 mei 2012 | €1.547,00 | 3 | 999 |
| 2 | 66ZJV9 | grijs | do 3 jan. 2013 | €2.902,00 | 3 | 999 |
| 3 | HPN88P | zwart | di 27 nov. 2012 | €3.458,00 | 3 | 999 |
| 4 | HPK70P | zwart | di 27 nov. 2012 | €3.458,00 | 3 | 999 |
| 5 | HPK68P | zwart | di 27 nov. 2012 | €3.458,00 | 3 | 999 |
| 6 | JPD42B | wit | di 3 apr. 2012 | €5.355,00 | 3 | 999 |
| 7 | JHN37P | grijs | do 21 feb. 2013 | €5.445,00 | 3 | 999 |
| 8 | L916DP | wit | di 21 okt. 2014 | €5.740,00 | 3 | 999 |
| 9 | JXV30J | zwart | do 12 sep. 2013 | €5.787,00 | 3 | 999 |
| 10 | Z235GX | grijs | vr 22 mrt. 2013 | €5.848,00 | 3 | 999 |
| 11 | JSK19T | wit | wo 2 mei 2012 | €5.950,00 | 3 | 999 |
| 12 | X912VD | zwart | do 19 jan. 2012 | €5.950,00 | 3 | 999 |
| 13 | 50SVT8 | rood | di 13 dec. 2011 | €5.959,00 | 3 | 999 |
| 14 | 53SVT8 | rood | di 13 dec. 2011 | €5.959,00 | 3 | 999 |
| 15 | JKX72S | zwart | do 11 apr. 2013 | €6.090,00 | 3 | 999 |
| 16 | 52SVT8 | zwart | di 13 dec. 2011 | €6.214,00 | 3 | 999 |
| 17 | X605RJ | wit | di 24 feb. 2015 | €6.489,00 | 3 | 999 |
| 18 | P166HP | zwart | do 6 sep. 2012 | €6.531,00 | 3 | 999 |
| 19 | P934ZR | grijs | vr 9 nov. 2012 | €6.536,00 | 3 | 999 |
| 20 | R557HH | wit | di 31 jan. 2012 | €6.616,00 | 3 | 999 |
| 21 | R685BS | wit | do 1 mrt. 2012 | €6.616,00 | 3 | 999 |
| 22 | JTT86S | wit | do 3 jan. 2013 | €6.640,00 | 3 | 999 |
| 23 | J169BP | wit | wo 9 apr. 2014 | €6.655,00 | 3 | 999 |
| 24 | 21TDS9 | zwart | vr 6 jan. 2012 | €6.698,00 | 3 | 999 |
| 25 | GXZ97S | wit | wo 2 jan. 2013 | €7.050,00 | 3 | 999 |
| 26 | JXB06H | zwart | do 10 mei 2012 | €7.094,00 | 3 | 999 |
| 27 | 92ZDS6 | zwart | vr 12 okt. 2012 | €7.139,00 | 3 | 999 |
| 28 | NK610J | wit | ma 11 jun. 2012 | €7.140,00 | 3 | 999 |
| 29 | KD776F | grijs | di 29 mei 2012 | €7.140,00 | 3 | 999 |
| 30 | HF548R | grijs | do 10 mei 2012 | €7.314,00 | 3 | 999 |