| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | C70 2.4i (2e generatie) |
| handelsnamen | C70
|
| typenaam | 2.4I |
| aandrijving | voor |
| versnelling | automaat, 5 v. |
| 1e kleur | grijs |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren |
vr 30 mrt. 2007 - 2013 |
| zuinigheidslabel |
|
| zitplaatsen | 4 |
| carrosserie | 2-deurs, cabriolet |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | MC3859?? |
| variant | MC38 |
| plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
|
Prestaties
|
99JTD5 |
|
max. snelheid constructie |
215 km/u |
| acceleratie 0-100 km/h |
9.1 sec |
|
Financieel
|
99JTD5 |
| catalogusprijs | € 60.381,00 |
| bruto BPM | € 17.019,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 20-08-2024.
|
|
Status
|
99JTD5 |
| leeftijd | 16 jaren en 8 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
|
Typegoedkeuring
|
99JTD5 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Cabriolet |
| NL typegoedkeuringsnr | e4*2001/116*0076*12 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 0 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,640 m |
| zitplaatsen | 4 |
|
Tellerstand
|
99JTD5 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2026 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
|
Datums
|
99JTD5 |
| vervaldatum APK | do 31 dec. 2026 (over 245 dagen) |
|
|
| datum tenaamstelling |
di 13 jan. 2026 |
| in bezit van eigenaar | 0 jaren en 3 maanden |
| datum 1e toelating |
do 20 aug. 2009 |
| datum 1e afgifte Nederland |
do 20 aug. 2009 |
|
Historie
|
99JTD5 |
Massa
|
99JTD5 |
| massa ledig voertuig | 1.605 Kg |
| massa rijklaar | 1.705 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.090 Kg |
| max. te belasten met | 485 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 750 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.500 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.590 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits, schijven/schijven, ABS met EBD geïntegreerd |
| handrem | mechanisch, schijven, op achteras |
| vooras as nr. 1: |
| - max. aslast vooras | 1.100 Kg |
| - aangedreven vooras indicator | ja |
| - afstand volgende as | 264,0 cm |
| - spoorbreedte | 155,0 cm |
| achteras as nr. 2: |
| - max. aslast achteras | 1.080 Kg |
| - aangedreven achteras indicator | nee |
| - spoorbreedte | 156,0 cm |
|
Maten
|
99JTD5 |
| lengte | 4,58 m |
| breedte | 1,84 - 1,85 m |
| hoogte | 1,41 m |
| wielbasis | 2,64 m |
| inhoud brandstoftank |
62 l |
| bagageruimte | 200-404 l |
Banden
|
99JTD5 |
| banden; velgen en ET | 215/55R16; 7.5x16 ET45 |
| banden; velgen en ET | 215/50R17, 235/45R17; 7.5x17 ET45 / 235/40R18; 8x18 ET45 |
| banden; velgen en ET | index min. = 90V resp. 90Q voor M+S |
|
Terugroepactie
|
99JTD5 |
| openstaande terugroepactie | nee |
|
Motor & Brandstof
|
99JTD5 |
| layout | in lijn-inj |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 125.00 kW (170 pk) |
| brandstof 1 |
Benzine |
| cilinders | 5 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 83 x 90 mm |
| cilinderinhoud | 2.435 cm3 |
| compressie | 10.3 : 1 |
| turbo | nee |
| netto max. vermogen | 125 kW (170 pk) bij 6.000 rpm |
| koppel | 230 Nm |
| brandstofsysteem | multi-point indirecte inspuiting |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| type motor | elektrische ontsteking, viertakt |
| motorcode | B5244S4 |
| Verbruik |
99JTD5 |
| brandstof 1 |
Benzine |
| brandstofverbruik stad | 13.80 l/100km (1:7,2) = €0,00 |
| brandstofverbruik buitenweg | 7.00 l/100km (1:14,3) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecombineerd | 9.60 l/100km (1:10,4) = €0,00 |
| brandstofverbruik gecomb. ondergrensgrens (NEDC) | 9.60 l/100km (1:10,4) = €0,00 |
| WLTP |
|
|
Milieu
|
99JTD5 |
| WLTP |
|
| brandstof 1 |
Benzine |
| emissieklasse |
4 |
| uitlaatemissieniveau | EURO 4 |
| milieuklasse EG goedkeuring | 70/220*2003/76B |
| emissie koolwaterstof | 0.02600 g/km |
| emissie stikstofoxide NOx | 0.02400 g/km |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.11500 g/km |
| CO2 uitstoot stadsrit (NEDC) | 329 g/km |
| CO2 uitstoot buitenweg (NEDC) | 167 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd (NEDC) | 229 g/km |
| CO2 uitstoot gecombineerd | 229 g/km |
| geluid |
| geluidsniveau rijdend | 74 dB(A) |
| geluidsniveau stationair | 86 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 4.500 tpm |
Keuringen
|
99JTD5 |
| di 27 jun. 2023 13:29 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op di 27 aug. 2024
|
| vr 19 jul. 2024 10:18 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - is vervallen op wo 27 aug. 2025
|
| vr 18 jul. 2025 14:29 | apk lichte voertuigen |
188 - Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af
periodieke controle - vervalt op do 27 aug. 2026
|
| wo 31 dec. 2025 10:28 | apk lichte voertuigen |
periodieke controle - vervalt op do 31 dec. 2026
|