![]() |
RSNL85 |
|---|---|
| voertuigsoort | personenauto |
| merk | Volvo |
| moederbedrijf | Geely Automobile, Zhejiang Geely Holding Group (ZGH), China |
| hoofdkantoor | Ab Volvo, S-40508 Göteborg, Zweden |
| handelsbenaming | V70 2.3 T5 (1e generatie) |
| handelsnamen | V70 |
| typenaam | 2.3 T5 |
| aandrijving | voor |
| 1e kleur | blauw |
| 2e kleur | niet geregistreerd |
| modeljaren | do 14 nov. 1996 - 2000 |
| carrosserie | 4-deurs, stationwagen |
| aantal assen | 2 |
| wielen | 4 |
| uitvoering | LW5302 |
| variant | LW53 |
| plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| site | https://www.volvocars.com/nl/ |
| Prestaties | RSNL85 |
| acceleratie 0-100 km/h | 6.8 sec |
| Financieel | RSNL85 |
| catalogusprijs | niet opgegeven |
| bruto BPM | € 11.732,00 |
| bijtelling | Bijtelling: Youngtimer, 35% bijtelling over de dagwaarde, geldig vanaf 03-06-2012. |
| Status | RSNL85 |
| leeftijd | 28 jaren en 12 maanden |
| geëxporteerd | nee |
| wacht op keuren | Geen verstrekking in Open Data |
| tenaamstelling mogelijk | ja |
| geregistreerd als taxi | nee |
| WAM verzekerd | ja |
| Typegoedkeuring | RSNL85 |
| Europese voertuigcategorie | M1 |
| Europees carrosserietype | Stationwagen |
| NL typegoedkeuringsnr | e9*93/81*0002*05 |
| Europese typegoedkeuring volgnr | 1 |
| wielen | 4 |
| wielbasis | 2,664 m |
| Tellerstand | RSNL85 |
| oordeel | Logisch |
| toelichting | De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is. |
| jaar laatste registratie | 2025 |
| RDW Tellerrapport aanvragen | RDW Tellerrapport (inloggen bij RDW met DigiD) |
| Datums | RSNL85 |
| vervaldatum APK | ma 19 okt. 2026 (over 150 dagen) |
| datum tenaamstelling | za 15 okt. 2005 |
| in bezit van eigenaar | 20 jaren en 7 maanden |
| datum 1e toelating | di 3 jun. 1997 |
| datum 1e afgifte Nederland | di 3 jun. 1997 |
| Historie | RSNL85 |
|
|
RSNL85 |
| massa ledig voertuig | 1.481 Kg |
| massa rijklaar | 1.581 Kg |
| toegestane max. massa voertuig | 2.000 Kg |
| max. te belasten met | 519 Kg |
| max. massa trekken ongeremd | 500 Kg |
| max. massa trekken geremd | 1.600 Kg |
| max. daklast | 100 Kg |
| max. massa samenstelling | 3.600 Kg |
| remmen | assist. door druk, hydr., gescheiden circuits schijven/schijven, ABS |
| handrem | mechanisch, trommel, op achteras |
| vooras as nr. 1: | |
| - max. aslast vooras | 1.050 Kg |
| - afstand volgende as | 266,4 cm |
| - spoorbreedte | 152,1 cm |
| achteras as nr. 2: | |
| - max. aslast achteras | 1.010 Kg |
| - spoorbreedte | 146,8 cm |
| Maten | RSNL85 |
| wielbasis | 2,66 m |
| inhoud brandstoftank | 70 l |
| bagageruimte | 555-1.580 l |
|
|
RSNL85 |
| banden; velgen en ET | 185/65R15 87Q M+S, 195/60R15 88Q M+S, 205/55R15 87W; 6.0x15 ET43, 6.5x15 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/50R16 87W; 6.5x16 ET43 |
| banden; velgen en ET | 205/45R17 88W; 7.0x17 ET43 |
| Terugroepactie | RSNL85 |
| openstaande terugroepactie | nee |
| Motor & Brandstof | RSNL85 |
| layout | in lijn-inj-T |
| merk motor | Volvo |
| max. netto vermogen | 176.00 kW (240 pk) |
| brandstof 1 | Benzine |
| cilinders | 5 |
| kleppen per cilinder | 4 |
| boring x slag | 81 x 90 mm |
| cilinderinhoud | 2.319 cm3 |
| compressie | 8.5 : 1 |
| turbo | ja, met intercooler |
| netto max. vermogen | 176 kW (240 pk) bij 5.100 rpm |
| koppel | 330 Nm bij 2.400–5.200 rpm |
| brandstoftype | voertuig geschikt voor gebruik van 1 brandstoftype |
| motorcode | B5234T3 |
| Verbruik | RSNL85 |
| brandstof 1 | Benzine |
| benzine Euro95-prijs | €2,388/l op ma 18 mei 2026 |
| WLTP | |
| Milieu | RSNL85 |
| WLTP | |
| brandstof 1 | Benzine |
| emissieklasse | 2 |
| emissie koolstofmonoxyde | 0.64100 g/km |
| som van koolwaterstof en stikstofoxide uitstoot | 0.19200 g/km |
| geluid | |
| geluidsniveau stationair | 87 dB(A) |
| meting geluidsniveau bij | 2.550 tpm |
|
|
RSNL85 |
| di 10 okt. 2023 10:10 | apk lichte voertuigen |
|
RA6 - Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan periodieke controle - is vervallen op za 19 okt. 2024 | |
| ma 7 okt. 2024 11:53 | apk lichte voertuigen |
|
178 - Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af 361 - Remverschil op 1 as te groot RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen RA6 - Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan periodieke controle | |
| do 10 okt. 2024 13:25 | apk lichte voertuigen |
|
RA2 - Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen RA6 - Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan periodieke controle - is vervallen op zo 19 okt. 2025 | |
| ma 29 sep. 2025 12:03 | apk lichte voertuigen |
|
periodieke controle - vervalt op ma 19 okt. 2026 | |